Bilety w Białymstoku w twoim telefonie!

Zdarzyło ci się kiedyś czekać na bilet tak długo, że uciekł ci autobus? A może nie miałeś przy sobie pieniędzy, aby go kupić? To tylko kilka sytuacji, z którymi styka się wiele osób wybierających komunikację miejską w Białymstoku. Teraz jednak nie musimy wcale kupować zwykłych biletów – wystarczy telefon z odpowiednią aplikacją!

Smartfony pozwalają nam obecnie na realizację różnego rodzaju transakcji – od płatności w sklepach internetowych aż do zapłaty za różnego rodzaju produkty i usługi stacjonarnie. Jedną z nowości jest możliwość zakupienia biletów komunikacji miejskiej za pośrednictwem własnego smartfona – to naprawdę bardzo łatwe i szybkie. Teraz w taki sposób zakupimy także bilety w Białymstoku. Jak to zrobić?

Przede wszystkim będziemy potrzebowali smartfona z dostępem do internetu, aby pobrać odpowiednią aplikację do dokonywania płatności. W Białymstoku możemy skorzystać z aplikacji mPay, która pozwala również na prowadzenie innych transakcji mobilnych, na przykład zakup doładowań, płatność rachunków, wykonywanie przelewów do innych osób. Aplikacja dostępna jest na wszystkie systemy operacyjne – Android, iOS oraz na Windows Phone – https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-bialystok/

Po pobraniu i instalacji aplikacji przechodzimy do stworzenia własnego konta użytkownika – w tym celu podajemy potrzebne dane i wybieramy formę płatności. Płatność przeprowadzana jest on-line, bezpośrednio w aplikacji mPay. Można wybrać trzy metody zapłaty, a mianowicie przedpłacona portmonetka w aplikacji, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym portfelu kart MasterPass.

Jeśli będziemy chcieli zdecydować się na zakup biletu, po prostu uruchamiamy aplikację po wejściu do pojazdu, a następnie wybieramy odpowiednie opcje na swoim telefonie – rodzaj biletu, preferowaną ulgę. Transakcja potwierdzana jest indywidualnym kodem PIN, dlatego jest całkowicie bezpieczna. Bilet zapisywany jest na naszym koncie – jeśli dojdzie do kontroli, po prostu pokazujemy telefon z aplikacją. Wobec tego, jeśli chcesz zapomnieć o problemach z kupnem zwykłych biletów, wybierz bilety w telefonie – to łatwe, szybkie i wygodne!

Artykuł partnerski

Komentarze