Taki z Ciebie wujek/ciocia, a jeszcze nie byliście na „Fistaszkach”. Rozdajemy bilety

fistaszki

Wielki kinowy powrót Snoopiego. W artykule, piszemy co zrobić, aby bilety były Twoje.

Komiksowi bohaterowie wykreowani pół wieku temu przez Charlesa M. Schulza zapraszają nas do kina. Zobaczymy zmagania nieśmiałego Charlie Browna, który próbuje porozmawiać z obiektem swoich westchnień – Małą Rudą Dziewczynką. Charlie, uważany przez niezwykle mądrych rówieśników za ciamajdę, chce udowodnić, że da radę. Jego szczeniak Snoopy, wierny przyjaciel, pomaga mu pokonywać słabości. Snoopy wytrwale dąży także do zrealizowania własnego marzenia.

Film nie epatuje walką bohaterów, postaci są wyraziste. W tych zabawnych i z pozoru prostych historyjkach bohaterowie spotykają się z pełnym wachlarzem dziecięcych emocji. Z jednej strony spotyka ich rozczarowanie i porażka, a już za chwilę czują nieopisaną radość i błogość chwili. Mimo, że akcja toczy się jakby w przestrzeni lat 50., gdzie nie ma nowoczesnych gadżetów, mali widzowie w kinie siedzą jak zaczarowani i z uwagą czekają do ostatnich scen filmu – opowiada nam Monika Żochowska, nauczycielka języka polskiego z Zespołu Szkół w Juchnowcu Kościelnym, która widziała już najnowszą produkcję studia filmowego Blue Sky, producenta słynnej „Epoki Lodowcowej”.

Mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia do kin Helios. Aby je dostać, wyślij do nas email w piątek (29.01) o godz. 10:00 z odpowiedzią na pytanie: „Ilu widzów odwiedziło w 2015 roku białostockie kina Helios?”. Odpowiedź znajdziesz na stronie głównej portalu. Zaproszenie dla dwóch osób otrzyma ten, kto pierwszy wyśle poprawną odpowiedź na redakcja@przedsiebiorczepodlasie.pl

Komentarze