Nagła awaria – szybka naprawa, czyli Blisco.pl

Cieknący kran, zepsuta pralka, zacinający się zamek w drzwiach czy zbyt często wybijane korki i awarie prądu w całym mieszkaniu – brzmi znajomo? Każdy od czasu do czasu mierzy się z rozmaitymi usterkami, które zazwyczaj nie są zapowiadane przez znaki na niebie i ziemi, tylko zdarzają się zupełnie znienacka, w dodatku w najmniej odpowiednim momencie. Jednak nawet na niespodziewane awarie możemy w pewnym stopniu się przygotować – i nie chodzi bynajmniej o kurs, który zrobi z nas złotą rączkę od wszelkich napraw. Wystarczy mieć pod ręką namiary na sprawdzonych fachowców.

„Fachowca od zaraz” – czy to takie proste?

W obliczu nagłej awarii zależy nam przede wszystkim na otrzymaniu jak najszybszej pomocy. Najprościej byłoby oczywiście mieć zaprzyjaźnionych fachowców, do których możemy w każdej chwili zadzwonić i umówić wizytę. Jednak szanse na to, by w gronie rodziny oraz bliższych i dalszych znajomych mieć całą ekipę wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin są zbliżone do prawdopodobieństwa wygranej w totolotka trzy razy z rzędu. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko udać się na poszukiwania, i to w przyspieszonym tempie, zaś najszybszym i chyba najbardziej powszechnym sposobem poszukiwania wszelkiego rodzaju informacji jest dziś internet. Przetrząsamy zatem fora internetowe, portale ogłoszeniowe, lokalne serwisy i Facebooka. Albo po prostu od razu pytamy o radę wszechwiedzącego wujaszka Google. I rzeczywiście, ten sposób może okazać się skuteczny ale równocześnie niekiedy dość czasochłonny, a nawet – odrobinę ryzykowny. Nie zawsze bowiem możemy mieć pewność, czy „fachowiec”, z którego usług korzystamy, rzeczywiście ma pożądane doświadczenie i umiejętności, i czy po jego wizycie nie będziemy usieli kupować nowej pralki albo wymieniać całej instalacji elektrycznej. Okazuje się jednak, że nawet na to jest rada.

Blisco – i bez ryzyka

Twórcy serwisu Blisco.pl postawili sobie za cel dostarczenie wysokiej jakości usług wszystkim tym, którzy w internecie poszukują sprawdzonych fachowców. Na stronie Blisco możemy w kilka minut zamówić naprawę, konserwację czy montaż urządzeń w dowolnej lokalizacji. Znajdziemy tu zarówno usługi hydrauliczne, ślusarskie czy elektryczne, jak też serwis sprzętu RTV, naprawę okien i rolet, montaż anten, sprzątanie mieszkania, pranie dywanów, naprawę pieców gazowych, komputerów i laptopów czy nawet ekspresów do kawy. Oprócz różnorodności oferowanych usług, zaletą Blisco.pl jest przede wszystkim brak ryzyka, że „natniemy się” na nierzetelnego fachowca. Wszyscy fachowcy znajdujący się w bazie portalu są sprawdzeni pod kątem kompetencji i doświadczenia w danej branży. Dzięki temu, zamawiając naprawę, możemy mieć pewność, że nasz problem rzeczywiście zostanie pomyślnie rozwiązany, a nie spotęgowany.

Szybkie zgłoszenie i realizacja usługi

Blisco jest pośrednikiem pomiędzy klientem a wykonawcą – dlatego za zamówienie usługi nie dokonujemy żadnych opłat. Rozliczamy się dopiero z wykonawcą, po zakończeniu naprawy. Ponadto serwis nie wymaga rejestracji – zatem po wejściu na blisco.pl nie musimy się logować, aby wysłać zgłoszenie. Dzięki temu wszystko odbywa się szybko i sprawnie, co ma spore znaczenie w przypadku awarii niecierpiącej zwłoki.

Chcąc zamówić przyjazd fachowca za pośrednictwem blisco.pl, klikamy najpierw interesującą nas dziedzinę na stronie głównej – wtedy zostaniemy przeniesieni do formularza. Nie jest on zbyt rozbudowany: wystarczy, że podamy adres, pod który ma przyjechać fachowiec, oraz dane kontaktowe (e-mail, telefon). Możemy także w kilku słowach opisać usterkę, aby serwis mógł jeszcze szybciej i skuteczniej dopasować odpowiedniego specjalistę, który wykona naprawę najlepiej. Po uzupełnieniu formularza klikamy „Zamów” – i gotowe. Drugą opcją zgłoszenia awarii jest kontakt telefoniczny z infolinią portalu – numer telefonu znajdziemy w prawym górnym rogu strony.

Po przyjęciu zgłoszenia Blisco.pl przekazuje je dalej, do właściwego wykonawcy. Fachowiec skontaktuje się z nami, by dowiedzieć się więcej na temat usterki, ustalić termin wizyty i oszacować wstępny koszt. Kiedy nasz problem zostanie już zażegnany, rozliczamy się bezpośrednio z wykonawcą. Co istotne, jak informuje serwis, fachowcy udzielają gwarancji na wykonane przez siebie naprawy. Wszystko to prowadzi do jednego wniosku: adres blisco.pl warto zapamiętać – ot, na wszelki wypadek.

Artykuł zewnętrzny

Komentarze