,

Rodzinny piknik naukowy w BPN-T już w niedzielę. Zapisz się bezpłatnie z dziećmi!

Są jeszcze wolne miejsca na rodzinny Hackathon w BPN-T. Wydarzenie organizowane jest 13 maja w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym w ramach Pikniku Naukowego 2018. Hackaton – co to takiego? Nie ma się czego obawiać, bo hackaton to po prostu spotkanie z programowaniem!

Już w najbliższą niedzielę rodzice i dzieci mogą rozpocząć wspólną przygodę z programowaniem. Podczas hackatonu zespoły dwu-/trzyosobowe (miks rodziców i dzieci) będą rozwiązywały zestaw zagadek programistycznych.

Dobra zabawa, nauka i integracja

Czy rodzic z dzieckiem może tworzyć zgrany, programistyczny zespół wspólnie walczący z cyfrowymi zagadkami? Czy wykorzystując podstawy programowania (nawet bez komputera!) i zagłębiając się w meandry języka Python, jesteśmy w stanie wspólnymi siłami poznać tajniki bezpieczeństwa w sieci i wykreować sposoby na podniesienie naszej świadomości w tym zakresie? Na te i inne pytania uczestnicy znajdą odpowiedzi w trakcie Hackathonu w BPN-T, który poprowadzi ekipa z Wow School.

Warto skorzystać z tego bezpłatnego spotkania, jakie jest ciekawą alternatywą spędzania czasu z dzieckiem. Hackathon skierowany jest do osób, które nie miały nigdy styczności z programowaniem. Wiek dzieci: 8-12 lat. Wymagany jeden laptop na parę.

Miejsce: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, ul. Żurawia 71, Białystok
Termin: 13 maja 2018 r, godz. 10-13
Wiek dzieci: 8-12 lat
Limit uczestników: 30 osób
Wstęp: bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji: https://bpnt.bialystok.pl/PL/spolecznosc-bpn-t/startup-kalendarz/dofe-2018-hackathon-w-bpnt

Red. PP

Komentarze