4Rest, czyli elastyczny i funkcjonalny program do obsługi lokali gastronomicznych

Free picture (The hotel desk clock) from https://torange.biz/hotel-desk-clock-21763

Co jest głównym czynnikiem decydującym o powodzeniu biznesu jakim jest lokal gastronomiczny? Oczywiście poziom zadowolenia klientów, ale też zespół pracowników, którzy szybko i uprzejmie radzą sobie z obsługą przybyłych gości. I choć istnieje szereg sposobów na to jak skutecznie wyszkolić obsługę restauracji aby oczekiwania zarówno klientów jak i pracowników były dobrze zrealizowane, to nic nie zastąpi wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania, dzięki któremu pracownik w wyjątkowo łatwy i przejrzysty sposób może wysłać zamówienie i płynnie przejść do obsługi następnego klienta.

Program dla gastronomii 4Rest/izzyrest (link do programu:  https://www.escsa.pl/izzyrest ) w 100% spełni wymagania każdego lokalu gastronomicznego. Oprogramowania tego z łatwością użyjemy na każdym ekranie dotykowym czy tez palmtopie, a wielkim atutem jest możliwość zsynchronizowania go z dowolną drukarką kuchenną. Mnogość punktów sprzedaży tego produktu zapewnia wyjątkowo łatwą dostępność i sprawne doradztwo w zakresie obsługi i zakupu. Dzięki programowi IzzyRest m.in.z  łatwością przyporządkujemy zdjęcia produktów do poszczególnych przycisków ekranu, co w nieoceniony sposób zwiększa wydajność obsługi oraz nadamy własne nazwy poszczególnym rachunkom bądź też skorzystamy z nazw automatycznych. Zalogujemy się także za pomocą nowoczesnych kart magnetycznych lub zbliżeniowych, co wpływa na komfort i szybkość pracy.

Dodatkowo program IzzyRest zapewnia:

– wydruki rachunków wstępnych

– rozbudowany system uprawnień dla kelnerów

– obsługa dowolnej liczby rachunków dla każdego kelnera

– system autoryzacji niektórych funkcji przez managera

– grupowa obsługa rachunków, oraz łączenie i dzielenie rachunków

– rozbudowany system rabatowy oraz zmiana kolejności bonowania (technologia drag&drop – przesuwanie palcem dowolnych produktów na rachunku)

– pełna historia rejestracji rachunku

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi każdego działu restauracji, oprogramowanie 4Rest/IzzyRest posiada również funkcję obsługi biurowej, finansowej oraz magazynowej,  dzięki którym możliwe jest m.in:

– bardzo łatwe i intuicyjne przeglądanie towarów przy pomocy palca oraz rezygnacja z użycia kodów i zastąpienie ich nazwami produktów, co ułatwia pracę

– definiowanie uprawnienia użytkowników

– tworzenie receptur na zasadzie przeciągania myszą dowolnych składników

– dostęp do pełnej funkcjonalności przez internet

– dowolne filtrowanie i grupowanie danych

– rozliczanie magazynów on-line

– definiowane rodzaje operacji magazynowych

– łatwe wprowadzanie dokumentów przyjęć PZ

Program IzzyRest jest wyjątkowo elastycznym i dopasowanym do potrzeb klientów oprogramowaniem. Produkt jest dostępnym w trzech wariantach:

1. Wersja Pełna 4Rest/IzzyRest. W tym wariancie użytkownik ma pełen dostęp do wszystkich funkcji programu oraz 2 licencje użytkowania.

2. Wersja 4Rest/IzzyRest -1 licencja. Idealna dla małych pubów, kawiarni, barów.

3. Wersja 4Rest/IzzyRest POS, – 1 licencja. Wersja ta jest idealna dla użytkowników, którzy nie mają potrzeby rozliczać magazynów.

Więcej o oprogramowaniu 4Rest/IzzyRest znaleźć można na stronie producenta https://www.escsa.pl/izzyrest.

Artykuł partnerski

Komentarze