50 nowych bitomatów na ulicach Białegostoku

Dobrą wiadomością dla białostockich zwolenników inwestycji w kryptowaluty jest to, że w ciągu ostatniego roku w mieście pojawiło się 50 bitomatów obsługiwanych przez ATM Egera. Urządzenia tego typu umożliwiają szybką i wygodną wymianę kryptowalut na gotówkę. Co jeszcze warto wiedzieć o nowych bitomatach, które pojawiły się na białostockich ulicach?

Jak skorzystać z bitomatu w Białymstoku?

Aby skorzystać z bitomatu na początku należy wejść na atm.egera.com i wypełnić krótki formularz. Między innymi należy podać numer telefonu, na który przyjdzie kod SMS upoważaniający do dokonania wypłaty oraz trzeba zadeklarować jaką kwotę zamierzamy wypłacić. Po wypełnieniu danych zostaje wygenerowany indywidualny adres portfela BTC, na który należy przesłać zadeklarowane środki. Gdy transakcja zostanie potwierdzona w sieci dwukrotnie (zwykle w ciągu 10-15 minut) na podany wcześniej numer telefonu przychodzi kod SMS z kodem SkyCash, który upoważnia do wypłaty środków w bitomacie. W kolejnym kroku wystarczy odnaleźć odpowiedni bitomat zlokalizowany w najbardziej dogodnym dla nas obszarze miasta. Listę bitomatów można znaleźć na stronie https://atm.egera.com/bialystok – pod tym adresem URL można znaleźć, na której zaznaczono lokalizację poszczególnych bitomatów.

Bezpieczeństwo dokonywanych transakcji

Bitomaty Egera należą do giełdy kryptowalut Egera, która funkcjonuje na rynku od wielu lat. Zdobyte doświadczenie oraz praca z wymagającym rynkiem pozwoliły na dopracowanie idealnych rozwiązań dla osób chcących wymienić kryptowalutę na gotówkę. Transakcje przebiegające w bitomatach są odpowiednio zabezpieczone oraz przebiegają w oparciu o indywidualnie wygenerowane dla każdego użytkownika adresy. Według powszechnej opinii korzystanie z bitomatów jest bezpiecznym sposobem na wypłatę kryptowalut. W razie jakichkolwiek problemów technicznych można się skontaktować z polskojęzycznym supportem ATM Egera.

Ile kosztuje wymiana kryptowaluty na gotówkę przy użyciu bitomatu? 

Wymiana walut za pośrednictwem ATM Egera jest niezwykle prosta i intuicyjna. Transakcja zajmuje od kilku do kilkunastu minut. W przeciwieństwie do wizyty w stacjonarnym kantorze, nie ma konieczności czekania w dłużących się kolejkach oraz przechodzenia przez formalny proces wymiany. To użytkownik decyduje kiedy i gdzie chce dokonać wpłaty lub wypłaty. Dodatkowo kantory stacjonarne cechują się wyjątkowo wysokimi prowizjami za dokonanie transakcji. ATM Egera pobiera jedynie 5% prowizji od przeprowadzonej transakcji. Dodatkowo pobierana jest opłata serwisowa w wysokości 10,00 PLN. Aktualną wysokość prowizji można sprawdzić na stronie operatora pod adresem www.atm.egera.com.

Artykuł partnerski

Komentarze