AC otwiera duży serwis w Białymstoku

Autowerkstatt - automotive service

Aż 10 stanowisk serwisowo-montażowych, wykwalifikowany zespół pracowników oraz wieloletnie doświadczenie – w Białymstoku powstał największy serwis autogaz.

Spółka AC SA, największy producent instalacji autogaz otwiera nowoczesny firmowy warsztat w Białymstoku. Przyjmie on pierwszych klientów w nowej lokalizacji przy ul. Handlowej 6F już we wtorek, 3 lipca.

Ekspercki montaż systemów autogaz marki STAG to kwestia, do której firma przykłada szczególną wagę. Do tej pory usługa była realizowana w dwóch mniejszych warsztatach serwisowych. Rosnące zainteresowanie profesjonalnym montażem zachęciło firmę do szukania nowych możliwości.

Postawiono na nowoczesność i kompleksowy wachlarz usług. Zrezygnowano z dwóch warsztatów na rzecz jednego, którego głównym atutem jest doskonała lokalizacja i duża powierzchnia pozwalająca na sprawną obsługę klientów. Aż 10 stanowisk serwisowo-montażowych, wykwalifikowany zespół pracowników oraz wieloletnie doświadczenie zapewnić ma usługę na najwyższym poziomie.

Nowy warsztat będzie w stanie również zaspokoić potrzeby mechaniczne nawet najbardziej wymagających samochodów, co gwarantuje autoryzacja usług mechanicznych przez sieć serwisową Bosch.

Naszym priorytetem jest dostosowanie oferty i możliwości serwisu do oczekiwań klientów. Obecnie skupiliśmy się na powiększeniu warsztatu firmowego oraz zmianie jego lokalizacji, aby usprawnić jego pracę i zwiększyć możliwości – mówi Grzegorz Krzysiak, kierownik serwisu firmowego STAG.

Otwarcie firmowego serwisu STAG w nowej lokalizacji przy ul. Handlowej 6f nastąpi we wtorek, 3 lipca. Klienci mogą liczyć na fachową poradę oraz kupony z 30% rabatem na serwis klimatyzacji w samochodzie.

AC SA jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje od 1986 roku, zatrudnia ponad 800 osób i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju (wg szacunków ma ponad 50 proc. udziału w rynku polskim). Oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie.

Red. PP, fot. AC SA

Komentarze