Administracja i konsulting IT – administracja serwerami IQ

Samodzielne administrowanie infrastrukturą IT w Twojej firmie może być ogromnym wyzwaniem. Zamiast marnotrawić na nie swoje zasoby czasu i pieniędzy, skorzystaj z usług specjalistów. Powierzając IQ zarządzanie usługami dedykowanymi, otrzymasz fachową opiekę, która uwzględni wszystkie indywidualne potrzeby Twojego biznesu. Przekonaj się sam!

Profesjonalna administracja IT – postaw na sprawdzone rozwiązania

Jeżeli chcesz, by infrastruktura IT Twojej firmy działała w sposób ciągły i bezpieczny, to oferta IQ jest najlepszą opcją na jaką możesz się zdecydować. To połączenie wieloletniego doświadczenia i eksperckiej wiedzy z nowoczesnym sprzętem zapewniającym maksymalną wydajność i dostępność.

Zewnętrzna administracja serwerami może być w pełni dopasowana do charakteru Twojej firmy. Decydując się na usługi Data Center IQ otrzymujesz pełną dowolność w wyborze oprogramowania i konfigurowania usług. Dotyczy to zarówno różnych systemów operacyjnych, jak i innych technologii.

Administracja IT zapewniana przez IQ to jednak przede wszystkim pełna ochrona danych i niewiarygodnie sprawna komunikacja. Wszystkie działania są podejmowane w trybie całodobowym przez 7 dni w tygodniu. Dzięki dużemu zespołowi wykwalifikowanych techników, czas reakcji na jakąkolwiek awarię wynosi maksymalnie 1 godzinę.

Najlepsze Data Center w Polsce – sprawdź pełną ofertę

W kwestiach bezpieczeństwa i dostępności danych IQ nie ma sobie równych. Budynek, w którym przechowywane są dane, jest zabezpieczony na wypadek wszelkich niesprzyjających okoliczności. Własne agregaty prądotwórcze oraz pięć niezależnych traktów światłowodowych zapewniają ciągłość działania niezależnie od okoliczności.

IQ to jedno z najnowocześniejszych Data Center w Polsce i jedyny taki obiekt w północnym regionie kraju. Wszystkie sprzęty używane w centrum są dedykowane do środowiska, w którym są używane. Urządzenia i oprogramowanie pochodzą od najlepszych producentów z branży IT. Dzięki temu ich awaryjność i stwarzane przez nią zagrożenia są zminimalizowane niemal do zera.

IQ to Data Center w Polsce działające zgodnie ze wszystkimi wymaganymi normami prawnymi. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, sprawdź listę posiadanych certyfikatów, która jest dostępna na ich stronie.

Kopia zapasowa – zadbaj o bezpieczeństwo Twoich danych

Nawet najbardziej zaawansowane zabezpieczenia mogą czasem okazać się niewystarczające. Dlatego, jeżeli chcesz mieć stuprocentową pewność co do tego, że Twoje dane są odpowiednio chronione, zadbaj o ich backup.

Data Center IQ przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich klientów korzystających z usługi wynajmu serwerów. Mogą oni wykorzystać udostępnioną przestrzeń dyskową do przechowywania na niej backupów. Regularnie wykonywana kopia zapasowa to największy gwarant ochrony, dzięki któremu można wyjść nawet z najgorszych tarapatów.

Kopia zapasowa to usługa, która może być wykupiona również z opcją administracji. W takim wypadku jako klient nie będziesz musiał w ogóle się nią przejmować. Specjaliści z IQ zadbają o prawidłową konfigurację, kontrolę działania, a także ewentualne przywrócenia danych.

Artykuł partnerski

Komentarze