ALEXDARG wyróżniona przez Guerlain

24 stycznia w warszawskim hotelu H15 Boutique Hotel odbyła się premiera dwóch nowych, ekskluzywnych linii perfum światowej marki Guerlain – L’Art & La Matiere i Absolus d’Orient. Dostępne będą tylko w jednej perfumerii w Polsce.

Oprócz prezentacji nowych zapachów miała miejsce również prezentacja, która przybrała formę warsztatów. Przeprowadził ją ekspert marki prosto z Francji Cyrille Jahin, przyjaciel projektanta domu mody Chanel Karla Lagerfelda.

Warto zaznaczyć, że nasza podlaska blogerka znalazła się w kameralnym i wyjątkowym gronie tylko czterech polskich blogerek, które dostały zaproszenie na spotkanie z dyrektorem marki.

Każde tego typu wyróżnienie jest jak miód na moje serce i daje mi jeszcze większego kopa do działania. Pokazuje, że to co robię, ma sens, podoba się innym i jest doceniane nie tylko przez nasz rodzimy rynek, ale również ten zagraniczny, znany na całym świecie. Mój blog w kwietniu skończy trzy lata. Jak dla mnie, jest to idealny początek roku – mówi Aleksandra Kondratowicz, autorka znanego bloga o tematyce modowej ALEXDARG.

ALEXDARG, czyli Aleksandra Kondratowicz, to polska ambasadorka marki Schwarzkopf LIVE, biorąca udział w kampanii reklamowej w Paryżu. Od kwietnia 2016 roku prowadzi bloga pod szyldem ALEXDARG, który jest liderem podlaskiej blogosfery modowej. Nominowana w plebiscycie Osobowość Roku Województwa Podlaskiego 2017. Współpracuje z takimi markami, jak Armani Beauty, Lancôme (tytuł #KobietaLancome), Yves Saint Laurent. Jako jedyna polska blogerka była ambasadorką dni francuskich w Polsce FRENCH TOUCH 2016. Gości w występach telewizyjnych, uczestniczy prężnie w pokazach polskich projektantów oraz śniadaniach prasowych i eventach topowych marek.

Piotr Walczak

Komentarze

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fkfut/domains/przedsiebiorczepodlasie.pl/public_html/wp-content/themes/milkit/single.php on line 34