,

Balonowa zabawa dla dzieciaków w białostockich centrach handlowych

Dzieci odwiedzające białostockie Centra Handlowe Auchan – Hetmańska i Produkcyjna – 23 i 24 lutego wezmą udział w animacjach, grach zręcznościowych i warsztatach kreatywnych z użyciem balonów. Wstęp wolny.

Już wkrótce pasaże Centrum Handlowego Auchan Hetmańska i Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna zamienią się w kolorowe place zabaw pełne balonów. Wśród atrakcji dla dzieci znajdą się liczne animacje i doświadczenia z balonami, gry i zabawy ruchowe z wykorzystaniem balonów oraz balonowe tory przeszkód. Wszyscy chętni zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia w balonowej ramie, wykorzystując karnawałowe gadżety: maski, wąsy, okulary czy kapelusze.

Kolorowe zwierzaki z balonów cieszą oczy i mogą być wspaniałym pomysłem na prezent. Sztuka ich tworzenia nie jest wcale taka trudna. Dzieci będą tworzyć z długich balonów najróżniejsze kształty, w tym pieski i kwiatki. Okrągłe balony zostaną wykorzystane na warsztatach kreatywnych i będą bazą do stworzenia zabawnych zwierzątek i kukiełek. Wśród atrakcji nie zabraknie zabaw zręcznościowych z użyciem balonów. Dobra zabawa gwarantowana.

Rodzinne warsztaty kreatywne odbędą się 23 lutego 2019 roku w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska w Białymstoku i 24 lutego w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna w Białymstoku. Zajęcia zaplanowano na godziny 11.00 – 17.00.

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska jest jednym z największych obiektów handlowych w Białymstoku. Jego ofertę tworzy blisko 60 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, H&M, Big Star, CCC oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, RTV Euro AGD, Empik, Toys”R”Us, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon i stacja paliw Auchan. Z kolei Auchan Produkcyjna to prawie 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Pepco, perfumeria Sephora oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, RTV Euro AGD oraz pierwszy w Białymstoku punkt odbioru IKEA natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Norauto i stacja paliw Auchan.

Red. PP, fot. pixabay.com

Komentarze