,

Białostoccy mundurowi wystąpią w serialu telewizyjnym „Policjanci z sąsiedztwa”. Nowy sezon startuje w stacji WP

Od 2 lutego, w każdy czwartek, o godzinie 20.50 w telewizji WP można będzie oglądać program „Policjanci z sąsiedztwa”. A w nim: st. post. Karol Lisiecki i post. Patryk Marciniak – policjanci z Białegostoku.

Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” to kolejne 10 odcinków, które odkryją przed widzami jeszcze więcej tajników pracy polskich stróżów prawa. Nie zabraknie interwencji niebezpiecznych, zaskakujących czy pełnych napięcia, ale pojawią się także te z przymrużeniem oka, a nawet zabawne.

W 3. sezonie odwiedzimy znane już widzom pary – Kamila i Łukasza z Jeleniej Góry, Darię i Radka z Olsztyna, Karola i Patryka z Białegostoku oraz Amadeusza i Kamila z Kalet.

Kolejny sezon to także zupełnie nowe miasta i zupełnie nowe pary. Poznacie Olę i Piotrka, czyli Olutka i Rodzyna z Krynicy Morskiej, którzy radiowóz często zamieniają na motorówkę. Po Kędzierzynie Koźlu przewiozą widzów Kamila i Mateusz, czyli drobna, charakterna blondynka i słusznej postury karateka. A w otoczonej puszczą Hajnówce zadebiutuje dwójka najprawdziwszych podlaskich śledzików – Adam i Adrian. Każdą z nowych par w programie można podsumować tym samym powiedzeniem: „Takich trzech jak ich dwóch to nie ma ani jednego”.

Każdy odcinek to 45 minut wypełnionych prawdziwymi emocjami i prawdziwymi sytuacjami, z którymi na co dzień muszą się mierzyć polscy policjanci. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Emisja: od 2 lutego, w każdy czwartek o 20.50 w telewizji WP.

Odcinek 1

W pierwszym odcinku wrócimy do Białegostoku, gdzie wiecznie roześmiani Karol i Patryk zmierzą się z trudną interwencją dotyczącą mężczyzny leżącego na swojej posesji. Białostoccy policjanci po raz kolejny doświadczą przykrego rozpadu i upadku, które powoduje choroba alkoholowa.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze