Białostoccy przedsiębiorcy ufundowali rowery dla dzieciaków z Domu Powrotów

Jeszcze kilka dni przed Bożym Narodzeniem miał miejsce finał wyjątkowej akcji – „Rower do powrotu”.

Przedsiębiorcy skupieni w Białostockim Towarzystwie Biznesowym przygotowali we współpracy z Centrum Rowerowym Olimpic – 13 wyjątkowych rowerów dzieciom z Domu Powrotów Stowarzyszenia Droga. To kolejny raz, kiedy przedsiębiorcy okazali wsparcie temu ośrodkowi. Wcześniej było min. wspólne wyjście do parku linowego. A w planach jest natomiast budowa wiaty na otrzymane wczoraj.

Ideą Towarzystw Biznesowych jest tworzenie biznesu w oparciu o relacje, wartości i pomoc drugiemu człowiekowi. Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy pomóc – powiedział prezes Towarzystwa Biznesowego Białostockiego Maciej Ejdys.

Ogłosiliśmy na forum Towarzystwa, jaka kwota jest potrzebna, aby zrealizować cel i bezproblemowo udało nam się taką kwotę uzyskać. To fantastyczne – dodał inicjator akcji, członek Towarzystwa Emil Brusiewicz.

Zaskoczenie i radość z takiego prezentu była u dzieci ogromna.

To wspaniałe, że nasi lokalni przedsiębiorcy mają takie pomysły i wielkie serca. Brakuje mi słów, dziękuje im serdecznie – powiedziała Małgorzata Gudewicz z Domu Powrotu Stowarzyszenia Droga.

Nie obyło się bez wspólnego śpiewania kolęd, ciepłej herbaty i rozmów z dziećmi i osobami tworzącymi ten niezwykły ośrodek.

Wszystkich przedsiębiorców, których oprócz zysku interesuje jeszcze to „coś” w prowadzonej działalności zachęcamy do współpracy i wstąpienia w szeregi Towarzystwa Biznesowego. Spotykamy się co tydzień na śniadaniach lub kolacjach, tworzymy biznesy i rozwijamy relacje – podsumował Maciej Ejdys.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze