Białostocka firma logistyczna w elitarnym branżowym gronie. Nowe możliwości i okno na świat

Firma BGT z Białegostoku, zajmująca się transportem i logistyką, dołączyła do elitarnego grona podmiotów, które posiadają certyfikat WCA. Jest to największa i najpotężniejsza sieć niezależnych spedytorów z ponad dziewięcioma tysiącami oddziałów w 193 krajach na całym świecie.

WCA (World Cargo Alliance) to globalna sieć firm logistycznych, której celem jest umożliwienie swoim członkom nawiązywania współpracy i wymiany usług na całym świecie. BGT, jako członek organizacji, ma dostęp do szerokiej bazy danych innych firm logistycznych zrzeszonych w sieci oraz może korzystać z usług tych firm w celu zaspokojenia potrzeb swoich klientów.

– Dołączenie do WCA otwiera przed nami, a co za tym idzie naszymi klientami, szereg nowych możliwości. Dzięki obecności w tej organizacji możemy współpracować ze sprawdzonymi partnerami z różnych zakątków świata – mówi Emilia Rogalska dyrektor ds. przewozów samochodowych i multimodalnych BGT sp. z o.o.

Firmy, które chcą zostać członkiem organizacji, muszą spełnić szereg wymagań.

– Aby zostać członkiem tej organizacji należy przejść odpowiedni proces weryfikacji oraz spełnić standardy jakości i bezpieczeństwa – dodaje Emilia Rogalska.

Firma na rynku istnieje od 11 lat. Świadczy usługi w zakresie transportu oraz logistyki zarówno na rynku europejskim, jak i azjatyckim.

Red. PP, fot. pixabay.com

Komentarze