Białostocka firma na aukcję WOŚP przekazała… domek własnej produkcji

Letniskowo.pl, przedsiębiorstwo produkujące mobilne domki całoroczne, przekazało na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niezwykły „przedmiot” – domek z salonem, kuchnią, łazienką, sypialniami, w pełni wyposażony. Już teraz jego cena przekroczyła 50 tysięcy złotych.

Letniskowo.pl produkuje mobilne domki całoroczne. Firma rozpoczęła działalność w 2013 roku w Sokółce. Obecna siedziba mieści się w Białymstoku przy ulicy Elewatorskiej. Spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób. Przedsiębiorstwo się rozwija, poszukuje i chce zatrudniać nowych pracowników. Planuje podwojenie produkcji w krótkim okresie czasu.

1 września ubiegłego roku mieliśmy okazję być na festynie rodzinnym, zorganizowanym przez spółkę dla pracowników, przyjaciół, znajomych. Był grill i masa atrakcji dla dzieci, jak zjeżdżalnie czy dmuchańce, gdzie mogły się wyszaleć. Gwóźdź programu to występ Žydrūnasa Savickasa. Ten litewski trójboista siłowy i profesjonalny zawodnik strongman jest jednym z trzech najbardziej utytułowanych w historii ostatniego z wymienionych sportu. Zadaniem strongmana było wtedy było przeciągnięcie 10-tonowego domu przez odcinek 15 metrów.

Dzisiaj firma angażuje się w kolejne przedsięwzięcie, a mianowicie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Oddajemy domek naszej produkcji na licytację – poinformowali nas przedstawiciele firmy.

Mowa o całorocznym domku mobilnym Podlasie, o powierzchni 35 mkw.

Dwoje podróżników Piotr Horzela i Magda Bębenek postanowili zamieszkać w naszym domku mobilnym w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Swój projekt nazwali „Las w Nas”. Użyczyliśmy im domek mobilny Podlasie 35 kw/, w którym mieszkali przez siedem miesięcy. Ich celem było zbliżenie się do natury, życie w niej i obserwowanie. Kontynuowali w ten sposób prowadzone od dawna działania związane z promocją polskiej przyrody oraz stylu życia w zgodzie z naturą. Z kolei dziś, kiedy przygoda całorocznego domku mobilnego Podlasie z twórcami projektu „Las w Nas” dobiegła końca, nasz domek stał się przedmiotem licytacji organizacji, której misja jest dla nas bardzo ważna. Przestronny, pachnący drewnem i świeżością domek już czeka, aż trafi w ręce nowych właścicieli! – zachęca do wzięcia udziału w licytacji Letniskowo.pl.

Domek posiada m.in. dwie sypialnie wraz z wyposażeniem, salon z wyposażoną kuchnią, łazienkę, ogrzewanie, oświetlenie sufitowe, jest ocieplony.

Licytacja rozpoczęła się 3 grudnia 2018 r. od kwoty 1,25 zł. 3 stycznia 2019 jeden z internautów zadeklarował wyłożenie 52 tysięcy złotych. Kto da więcej?

P. Walczak, fot. Letniskowo.pl

Komentarze