Białostocka spółka otrzymała Nagrodę Dziesięciolecia Moto Idea

Informacją tą pochwaliła się firma AC SA, wiodący w Polsce i liczący się na świecie producent kompletnych systemów autogazu LPG i CNG marki STAG. Kapituła konkursu przyznała spółce Nagrodę Dziesięciolecia Moto Idea 2019. Ogłoszenie wyników odbyło się w Częstochowie, podczas konferencji branży motoryzacyjnej Moto Idea.

Nagrody Moto Idea przyznawane są przez liderów polskiego przemysłu motoryzacyjnego już od 10 lat. Są postrzegane jako wyraz wielkiego uznania środowiska dla osiągnięć biznesowych firmy. Podczas konferencji tradycyjnie nagrodzono najlepsze przedsiębiorstwa, przyznając prestiżowe wyróżnienia.

Moto Ideę wyróżnia spośród innych tego typu zjazdów formuła nieformalnego spotkania. Podczas konferencji doświadczenia wymieniali zarówno duzi, jak i mniejsi producenci oraz dostawcy z całego kraju. Poszczególni eksperci wystąpienia opierali o wieloletnie doświadczenie i przykłady rozwiązań z własnych zakładów. Wydarzenie skupiło się wokół trendów i prognoz dotyczących pozycji Polski w rozwoju branży motoryzacyjnej. Uczestnicy konferencji wzięli udział w panelach dyskusyjnych.

AC SA na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje od 1986 roku i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju (wg szacunków ponad 50 proc. udział w rynku polskim). Oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie.

Opr. P. Walczak za: inf. pras., foto: AC SA

Komentarze