Białostocki producent instalacji autogazu oddaje pieniądze

Montaż instalacji LPG to duży wydatek? Firma AC, właściciel znanej i popularnej marki STAG, zwraca koszty. Oczywiście nie każdy otrzyma taki bonus, ale każdy ma szansę. Spółka zachęca, by zamontować STAG’a i… po prostu zgłosić się po zwrot kosztów instalacji. Ruszyła bowiem kolejna edycja konkursu „3xSTAG – formuła wygrywania”, cieszącego się ogromną popularnością wśród właścicieli aut.

Zalet posiadania instalacji gazowej w samochodzie jest wiele, a najważniejsza z nich to znaczne oszczędności na paliwie. A gdyby tak jeszcze ktoś sfinansował koszty założenia instalacji?

Producent instalacji autogazu marki STAG zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu, w którym co miesiąc przez ponad rok nagrodą główną jest refundacja poniesionych kosztów założenia instalacji. Kwota w wysokości 2 500 zł raz w miesiącu wróci do szczęśliwego kierowcy. A to jeszcze nie wszystko. Każdego dnia organizator nagrodzi jednego uczestnika, który najszybciej wykona zadanie konkursowe.

Warto zauważyć, że konkurs trwa aż 13 miesięcy, do końca 2019 roku, a liczba wszystkich nagrodzonych obejmie ponad 400 osób.

Inspiracją do stworzenia konkursu w takiej właśnie formie była potrzeba edukacji zarówno warsztatów montujących, jak i kierowców w temacie zalet kompletnej instalacji autogaz. Kompletna, czyli dobrana z elementów od jednego producenta: sterownika, reduktora oraz wtryskiwaczy. Możemy wtedy mieć pewność, że komponenty te będą współpracowały ze sobą optymalnie. Stąd właśnie 3xSTAG w tytule konkursu – mówi Jerzy Pisiecki, kierownik ds. rozwoju europejskiej sieci AS STAG.

Aby zawalczyć o atrakcyjne wygrane, należy zamontować instalację w jednym z autoryzowanych serwisów STAG. Ich lista dostępna jest pod linkiem: www.ac.com.pl/pl-klienci-wyszukiwarka. Następnie trzeba wejść na stronę www.konkurs.stag.pl/, dokonać rejestracji w konkursie i poprawnie odpowiedzieć na cztery pytania. W zmaganiach mogą brać udział zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Podczas rejestracji wymagany jest numer homologacji przyznany przez warsztat. Jak go znaleźć? Podpowiadamy: www.konkurs.stag.pl/register

Podsumujmy: 396 nagród dziennych i 13 nagród specjalnych w ciągu 13 miesięcy.

AC SA, z siedzibą w Białymstoku, jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje od 1986 roku i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju (wg szacunków ponad 50 proc. udział w rynku polskim). Oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie.

Red. PP, fot. AC

Komentarze