Białostockie stacje Circle K w nowej odsłonie. Są promocje dla kierowców

W związku z modernizacją stacji paliw Circle K w Białymstoku, mieszczącej się przy ul. Poleskiej 11, już dziś, 21 października, na klientów czekają specjalne atrakcje, w tym 50-procentowe kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty EXTRA, ważne przez 14 dni od ich otrzymania. Poddany procesowi modernizacji obiekt został wyposażony zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Przypomnijmy przy tym, że 7 października specjalne atrakcje czekały też na klientów Circle K przy Słonecznikowej 2. Tamta stacja została zmodernizowana w stolicy województwa podlaskiego jako pierwsza. Została zresztą uruchomiona już w 1995 roku i jest najdłużej działającą stacją sieci w tym mieście (poprzednio marka nosiła nazwę Statoil).

Sieć Circle K to 390 stacji paliw w całej Polsce. Dla klientów stacji w Białymstoku dostępne są różne rodzaje paliw: miles 95, miles PLUS 95, miles Diesel, milesPLUS Diesel oraz LPG. Stacja przy Poleskiej znajduje się w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 676.

Zmodernizowany punkt został wyposażony zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój obiektu. Klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży przy szerokiej gamie przekąsek i gorących napojach. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dodatkowo stacja została wyposażona także w myjnię automatyczną.

W rozbudowanej części gastronomicznej dostępna jest oferta przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek, pochodzących od rodzimych dostawców. Z okazji 25. urodzin hot doga sieć wprowadziła jubileuszową nowość na terenie całego kraju, w tym także na stacji w Białymstoku – hot doga jubilata z soczystą kiełbaską. Nowa kiełbaska z przyprawami, przygotowywana na unikalnym na rynku płaskim grillu, w bułce z prażoną cebulką, to propozycja dla tych, którzy pragną zaspokoić głód w drodze, ale też mają ochotę na przekąskę w ciągu dnia. Na gości stacji Circle K w Białymstoku czekać będą także kanapki i burgery robione na miejscu, a miłośnicy diety roślinnej będą mogli zamówić burgera w wersji wegetariańskiej lub w 100% wegańską kanapkę z hummusem i warzywami.

Na amatorów słodyczy czekać będą również desery, przysmaki amerykańskie i bogaty wybór słodkich przekąsek wypiekanych na miejscu.

Nowego hot doga, jak i aromatyczną kawę z ekspresu, klienci mają okazję kupić w promocyjnej cenie – w ramach akcji zniżkowej „Kawa lub Hot Dog za grosze”. By z niej skorzystać, wystarczy zatankować 20 litrów dowolnego paliwa z kartą EXTRA i odebrać kawę lub hot doga za 99 groszy. Rabat obowiązuje na dowolny rozmiar i rodzaj kawy: cappuccino, latte, flat white albo mocha oraz dowolnego hot doga. Dla tych, którzy chcieliby wzbogacić smak swojej ulubionej kawy sieć przygotowała nowość – syrop jeżynowy, który nie tylko rozgrzewa, ale też dodaje energii. Natomiast fani roślinnych rozwiązań, kupując kawę na stacjach Circle K, mogą wybierać pomiędzy klasycznym mlekiem a słodkim i delikatnym napojem owsianym.

Na stacjach Circle K wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji, oprócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Circle K podejmuje szereg działań, aby osiągnąć założone cele zrównoważonego rozwoju i tym samym sprawić, aby stacje paliw były jeszcze bardziej przyjazne środowisku. Na stacji Circle K w Białymstoku zastosowano panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, zaś na terenie obiektu prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Zaś kawy dostępne na stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Ponadto, klienci, którzy pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli kupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej.

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r. Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć blisko 390 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience. Prowadzi ona działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska firma posiada na świecie około 16 000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 120 000 pracowników.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze