Białostoczanka potrójną mistrzynią w stylizacji paznokci. Zobaczcie ZDJĘCIA jej stylizacji

Małgorzata Ciborowska stylizacją paznokci zajmuje się od 2009 roku. Pracowała w salonach pielęgnacji dłoni w kraju i za granicą, gdzie zdobywała doświadczenie zawodowe. Największą radość w stylizacji paznokci daje jej moment, w którym już przedłużonego i opracowanego paznokcia można zdobić.

Od dziecka uwielbiała malować i szkicować, a zdobienie paznokci stało się jej wielką pasją i sposobem na życie.

– Malowanie na kartce papieru jest zupełnie inne niż oddanie obrazu na malutkim, wypukłym paznokciu – wyjaśnia Małgorzata Ciborowska.

Jak malować małe dzieła sztuki, na tak specyficznej powierzchni jaką jest płytka paznokcia, uczy się od najlepszej artystki paznokciowej w branży, laureatki wielu światowych konkursów, jurorki krajowych i zagranicznych mistrzostw oraz autorki wielu programów szkoleniowych – Natalii Lariny.

Nieustanny głód artystyczny pobudza Małgorzatę do ciągłego zdobywania wiedzy, uczestniczenia w szkoleniach oraz podejmowania nowych wyzwań i technik. Jej prace były wielokrotnie doceniane i publikowane w branżowych czasopismach takich jak: Paznokcier, Nailpro czy Akademia Paznokcia.

W tym roku postanowiła zmierzyć się na polu konkursowym z najlepszymi stylistkami paznokci w kraju i wystartowała w Mistrzostwach Nails Ollympic Show.

Zawody odbyły się w marcu w Poznaniu podczas Targów kosmetycznych Beauty Vision, gdzie wystawcy z całego kraju prezentuowali światowe trendy w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej, stylizacji paznokci oraz wielu innych dziedzinach branży beauty. Do Mistrzostw Nails Ollympic Show stanęli najlepsi specjaliści z poszczególnych dziedzin.

Białostoczanka brała udział aż w trzech konkurencjach i we wszystkich stanęła na najwyższym podium, zostając trzykrotną mistrzynią. Motywami konkursów były: „Titanic – miłość i tragedia”, „Nadzieja” oraz „Houston – mamy problem”.

– Mistrzostwa Nails Ollympic Show wymagały przygotowania, miesiące treningów, wyścigu z czasem, szlifowania umiejętności, dopracowywania techniki – komentuje Małgorzata Ciborowska. – Fizyczne zmęczenie rodziło momenty zwątpienia, jednak chęć zdobycia nowych doświadczeń oraz ciekawość poziomu swoich umiejętności w zestawieniu z najlepszymi w branży nie pozwoliło mi się poddać.

Spytana o plany na przyszłość, Małgorzata Ciborowska odpowiada, że jej marzeniem jest zarażać swoją pasją innych i dzielić się zdobytą wiedzą. W planach ma ciągłe doskonalenie umiejętności i chce stanąć na polu konkursowym z mistrzami mistrzów.

PW, fot. mat. pras.

Komentarze