Białostoczanka została twarzą Diora. Chodzi też w pokazach Kanye Westa

Asia Prus ma dopiero 20 lat, a jej osiągnięcia w świecie mody już robią niemałe wrażenie. Wcale nie dlatego, że współpracuje z wielkimi markami i jej twarz pojawia się w kampaniach na całym świecie. Nam zaimponowało to, jak świetnie można zarabiać na tym co się lubi.

Asia Prus – Odkryłem ją w autobusie. Niestety nie pierwszy.

Pewnego dnia jadąc do pracy w jednej z firm odzieżowych w Białymstoku, widzę w autobusie niezwykłą dziewczynę. Od dwóch tygodni moja szefowa poszukuje modelki, więc od 15 minut stoję, gapię się i nie robię nic poza rozmyślaniem jak obca dziewczyna zareaguje, gdy podejdzie do niej obcy facet i poprosi o numer telefonu. Tydzień temu znalazłem w Internecie informacje o wschodzącej gwieździe modelingu, która na co dzień mieszka w Białymstoku, ale obecnie pracuje w Szanghaju. Decyduję się zapytać nieznajomą o niespotykanej urodzie czy jest zainteresowana ofertą pracy. Odpowiedź brzmi:

Pan Grzesiek? (wyobraźcie sobie moje zdziwienie) Pisał Pan do mnie tydzień temu. Wczoraj wróciłam z Szanghaju.

Zapisuje mi numer na przypadkowym skrawku papieru, a ja wysiadam chwilę później na swoim przystanku. To była Asia Prus. Kilka dni później pracujemy razem na sesji zdjęciowej. Jest bardzo profesjonalna. Jak na swój wiek zaskakująco poważnie podchodzi do pracy i pieniędzy. W międzyczasie dowiaduję się, że zamierza studiować ekonomię. Nie dziwię się. Robi wrażenie nieprzeciętnie inteligentnej dziewczyny.

Asia Prus – Twarz Diora

Na zdjęciu poniżej przedstawiam Wam jeden z największych sukcesów białostoczanki – zdjęcie z kampanii Dior Addict. Wśród fotografii znajdziecie także jej selfie z pokazu Kanye Westa w Nowym Jorku.

Asia Prus 2
Asia Prus, kampania Dior Addict

Asia Prus 3

A P 4

Asia Prus 5
Asia Prus, selfie z pokazu Kayne Westa

Komentarze