Biustonosze z Białegostoku na prestiżowych targach

Do tej pory białostocka marka Pigeon kojarzyła się klientom przede wszystkim z unikalnymi piżamami oraz bielizną: dzienną i nocną. Podczas tegorocznego Salonu Bielizny – prestiżowych targów bielizny, które dwa razy do roku odbywają się w Łodzi, właścicielki firmy zaprezentowały swoje najnowsze wyroby: kolekcję biustonoszy – Praline.

– Nie pierwszy raz będziemy brać udział w tym topowym wydarzeniu, ale tym razem odbędzie się tam także premiera naszej najnowszej kolekcji Praline, na którą składają się eleganckie i ekskluzywne biustonosze – powiedziała jeszcze przed rozpoczęciem tarów Anna Andruszkiewicz, przedstawicielka marki, którą od 11 lat tworzy razem z przyjaciółką Edytą Kośko. – Liczymy na to, że pozyskamy nowych klientów i kontrahentów, a nasze projekty podbiją kobiece gusta.

Projektowane do tej pory uniwersalne, ale też unikalne stroje do spania mają swoje wierne fanki. To skłoniło właścicielki do postawienia kolejnego kroku, jakim były niezobowiązujące kostiumy casualowe i następnego, którym jest najnowsza kolekcja Praline.

Najnowsza kolekcja biustonoszy Praline

– W jej skład wchodzą różnorodne modele. Zdecydowałyśmy się też na feerię barw – jest klasyczna czerń, pociągająca czerwień. Ale są też modele białe, beżowe i różnokolorowe. Starałyśmy się, by tak jak w przypadku piżam i strojów ciążowych, każda kobieta miała możliwość indywidualnego wyboru – wyjaśniała Edyta Kośko.

Salon Bielizny, którego wiosenna odsłona odbyła się 7 kwietnia, to wyjątkowe wydarzenie, mające na celu integrację polskiej branży bieliźnianej. Wzięli w nich udział również właściciele sklepów i hurtowni, by z wyprzedzeniem poznać i ocenić trendy preferowane w sezonie wiosna – lato 2018.

Opr. PW, fot. mat. pras.

Komentarze