Biznes + relacje. Pierwsze spotkanie społeczności LinkedIn w Białymstoku już 18 września

LinkedIn to portal społecznościowy dla profesjonalistów, który daje ogromne możliwości dla poszukujących pracy czy też klientów. To również źródło cennej wiedzy dla osób, które chcą rozwijać siebie lub swój biznes – mówi Monika Gawanowska, oficjalny host spotkań LinkedIn Local w Białymstoku.

LinkedIn Local to inicjatywa światowa. Zapoczątkowała ją Anna McAfee w maju 2017 roku, organizując pierwsze spotkanie w Australii. Idea szybko rozprzestrzeniła się na inne kontynenty i kraje. Celem spotkań jest przeniesienie kontaktów z sieci do świata offline.

Spotkanie w Białymstoku odbędzie się w siedzibie SoftwareHut przy ul. Sienkiewicza 110. Uczestnicy wezmą udział w kontrolowanych sesjach networkingowych oraz kilku prelekcjach połączonych z ćwiczeniami.

Spotkanie ma wyjątkowy charakter. Podczas niego nie sprzedajemy swoich produktów lub usług, a jedynie dzielimy się wiedzą w zakresie networkingu, prowadzenia i rozwijania biznesu, marketingu i sprzedaży (również w mediach społecznościowych) – mówi Monika Gawanowska.

Podczas spotkania wystąpią: Magdalena Gołaszewska, Jolanta Ambrożewicz, Paweł Sędziak, Robert Sieńko oraz pomysłodawczyni spotkań w Białymstoku – Monika Gawanowska.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Obowiązują zapisy: https://linkedinlocalbialystok1.evenea.pl

Komentarze