Breloki reklamowe z logo – wyjątkowy gadżet dla Twojego przedsiębiorstwa!

Szukasz uniwersalnego gadżetu, który sprawi, że twój przyszły kontrahent na pewno Cię zapamięta? A może potrzebujesz coś unikatowego, a jednocześnie eleganckiego, co może przełożyć się na promocję i rozpoznawalność marki? Breloki reklamowe to idealna forma, by spełnić wszystkie wymienione wymogi.

Breloki reklamowe to niewielki gadżet, ale może mieć wiele form przeznaczenia, bo zastosowanie takich upominków jest różnorakie. Może służyć przy służbowym samochodzie, kluczach do firmy lub po prostu stanowić miły gratis do zamówienia dla klienta. W tym wypadku kontrahent poczuje się nie tylko doceniony, ale również zapamięta logotyp przedsiębiorstwa, a także adres siedziby, który można umieścić na breloku reklamowym.

Breloki reklamowe można też po prostu rozdawać swoim przyszłym kontrahentom na targach czy spotkaniach biznesowych. Warto zawsze mieć go przy sobie, bo to skuteczna reklama, która z pewnością nie nadszarpnie budżetu przedsiębiorstwa.

Breloki reklamowe mogą być eleganckie

Aby skutecznie wykorzystać breloki reklamowe jako formę promocji, trzeba przede wszystkim pomyśleć o chwytliwym, ale jednocześnie subtelnym i oryginalnym projekcie. To kluczowa sprawa przy tego typu zamówieniach. W przypadku, gdy często bywamy na spotkaniach biznesowych, brelok reklamowy może być jednocześnie formą biżuterii. Nie trzeba przecież przypominać, że odpowiednie reprezentowanie swojego przedsiębiorstwa to podstawa, więc przy odpowiednim doborze elementów garderoby, elegancki brelok reklamowy do kluczyków samochodowych może rzucić się kontrahentowi w oczy. To idealna forma połączenia promocji z walorami estetycznymi i klasą.

Wracając do tematu projektu, trzeba pomyśleć też o tym, by jego wzór kojarzył się z daną firmą. Pomysły można mnożyć: przy branży komputerowej lub gamingowej może to być myszka, klawiatura lub charakterystyczna postać z dopiero co wydanej gry. Salon samochodowy? Auto, koło lub inna część samochodu. A gdy nie mamy pomysłu na projekt breloków reklamowych, naprzeciw wyjdą graficy firmy MCC Medale, którzy potrafią przygotować odpowiedni wzór dopasowany do wymagań klientów. Często są to nie tylko porady typowo graficzne, ale również techniczne, dzięki czemu breloki reklamowe będą prezentowały się korzystniej oraz będą łatwiejsze w produkcji. To z kolei spowoduje, że zamówienie szybciej dotrze do klienta.

Breloki reklamowe trzeba wykonać dobrze

Firma MCC Medale wysyła do swoich klientów projekt do akceptacji. Dopiero gdy jej pracownicy otrzymają zielone światło, rozpoczynają produkcję. Do każdego zamówienia firma MCC Medale podchodzi indywidualnie. To kluczowe m.in. w kwestii wyceny. Pracownicy MCC Medale mają na uwadze, że breloki reklamowe często mają być w miarę niedrogą formą promocji. To faktycznie sprawdza się idealnie, dlatego najpierw trzeba ustalić wielkość breloka, ilości zamówienia, a także techniki produkcji oraz wykończenia. Warto jednak poświęcić zarówno chwilę czasu, jak i pieniędzy, by wykonać breloki reklamowe dobrze. Nie możemy się bowiem wstydzić, gdy podczas spotkania biznesowego czy imprezy podarujemy ważnej osobie niedopracowany lub po prostu niechlujny upominek. Tym bardziej, że niektóre firmy decydują się na dołączanie breloków reklamowych do swoich materiałów: teczek z informacjami, katalogów i folderów.

Breloki reklamowe bardzo dobrze sprawdzą się także jako pamiątka. Wymiaru sentymentalnego mogą nabrać przy ważnych wydarzeniach z życia przedsiębiorstwa. Mogą to być np. jubileusz istnienia firmy lub inne wydarzenie. Dzięki podarunkowi w postaci odpowiedniego breloka, kontrahent lub pracownik będzie pamiętał o współpracy przez długie lata.

Dlaczego breloki reklamowe od MCC Medale?

Ktoś może pomyśleć, że wykonanie breloków reklamowych to dość prosta sprawa. Jak już wspomnieliśmy, można pójść w stronę chińskiej tandety i najzwyklejszych azjatyckich podkładów, ale nie tędy droga. Firma MCC Medale jest w stanie całkowicie spersonalizować breloki reklamowe. Warto też dodać, że są to gadżety wykonane z metalu, więc nie trzeba martwić się, że szybko przestanie pełnić swoją funkcję. Do wyboru klientów są dowolny kształt, wielkość, kolor metalu oraz technika wykonania: 2D lub 3D. Jeśli firmie marzą się kolorowe breloki reklamowe, firma jest w stanie uzyskać odpowiedni efekt dzięki specjalnym emaliom. W każdym razie zamawiający ma pełny wpływ na kształt produktu.

Zamówienia, a także więcej szczegółów na temat techniki, sposoby wykonania breloków reklamowych oraz innych produktach, można znaleźć na stronie www.mccmedale.pl.

Artykuł partnerski

Komentarze