Konkurs na kampanię informacyjną – białostocki Budżet Obywatelski 2016

Chciałbyś przeprowadzić kampanię informacyjną na temat Budżetu Obywatelskiego 2016? Jeszcze do 31 sierpnia jest czas na składanie ofert.

Prezydent Miasta Białegostoku ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego działań wspomagających rozwój demokracji poprzez przygotowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej na temat Budżetu Obywatelskiego w Białymstoku na 2016 rok adresowanej do mieszkańców Miasta Białegostoku.

W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego. Termin składania ofert – do 31 sierpnia 2015 r. Szczegóły na stronie bialystok.pl

Serwis bo.bialystok.pl wyjaśnia nam:

Idea Budżetu Obywatelskiego nie ogranicza się tylko do głosowania na zgłoszone projekty. Pragniemy by to nie politycy, a właśnie mieszkańcy mieli największy wpływ na przyszły kształt i formę tej inicjatywy. By mieszkańcy Białegostoku zdecydowali na jakie projekty chcą głosować, w jaki sposób i na jakich zasadach.

Budżet obywatelski to projekt dzięki któremu mieszkańcy Białegostoku mogą zdecydować na co zostanie wydana część z ich podatków. To szansa byś i Ty mógł bezpośrednio decydować o przyszłości Białegostoku.

Komentarze