Butik Mohito na nowo w Alfa Centrum

Od 18 maja marka Mohito ponownie dostępna jest w Alfa Centrum. Nowy, większy lokal znajduje się na pierwszym piętrze, w pobliżu salonów W.Kruk czy Massimo Dutti.

Mohito to propozycja dla kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Kolekcje marki tworzone są z myślą o osobach pewnych siebie, świadomych swych atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu. Mohito podkreśla kobiecość i proponuje energetyczny styl, zgodny ze światowymi trendami mody.

Marka obecna jest w Alfa Centrum od 2012r., jednak w grudniu 2020 r. tymczasowo zniknęła z mapy centrum, by od maja powrócić w lepszym stylu.

Nowy, bardziej przestronny lokal znajduje się na pierwszym piętrze, w pobliżu salonów W.Kruk czy MassimoD utti. Biało-czarne wnętrze stanowi kontrastowe tło dla barwnej, letniej kolekcji marki – pełnej kobiecych fasonów, różnorodnych materiałów i przykuwających uwagę akcesoriów.

W tym sezonie postawiono na mocne i soczyste kolory, które rozbudzą pozytywną energię, oraz ciepłe, pastelowe barwy i roślinne motywy, przywodzące na myśl piękny poranek w otoczeniu natury. W modzie pozostają także monochromatyczne totallooki.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze