Butik niemieckiej marki Fielmann otwarty w Białymstoku

Nowy salon optyczny Fielmann to szeroki wybór oprawek. Znajdziemy tu dopasowaną do indywidualnego gustu parę okularów. Już 10 lutego, w butiku marki Fielmann w CH Atrium Biała, dostępnych jest ponad 2 000 modeli, wpisujących się w popularne trendy modowe.

Fielmann to lider rynku optycznego, który od lat wyznacza trendy w modzie okularowej. We wszystkich butikach marki dostępny jest szeroki wybór okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, a także akcesoriów optycznych i soczewek kontaktowych. W nowym salonie w Białymstoku znajdziemy ponad 2 000 oprawek w korzystnych cenach, zarówno z autorskiej kolekcji Fielmann, jak i największych światowych marek, takich jak: Tom Ford, Gucci, Ray-Ban czy Prada.

To, co wyróżnia markę Fielmann, to nie tylko różnorodna kolekcja produktów, ale także podejście do klienta. Doświadczeni doradcy pomogą w doborze okularów dopasowanych do kształtu twarzy i indywidualnego stylu. Podczas wizyty w salonie każdy może skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, wykonanego przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Dla większej wygody klienci mają też możliwość umówienia się na wizytę w salonie na konkretny termin, poprzez stronę internetową.

– Fielmann od lat wyznacza trendy na rynku optycznym, które z czasem stają się standardami w całej branży. Nowy salon w Białymstoku jest już 39. salonem marki w Polsce. Dzięki temu mieszkańcy miasta i regionu będą mieli na wyciągniecie ręki okulary najwyższej jakości
i w korzystnych cenach. Będą mogli również skorzystać ze wsparcia doświadczonych doradców, którzy pomogą wybrać modne i stylowe okulary
– mówi Dariusz Sądowski, dyrektor generalny Fielmann Polska.

Każda para okularów posiada 3-letnią gwarancję, a także jest objęta gwarancją satysfakcji i gwarancją zwrotu pieniędzy. Oferowane ceny są tak konkurencyjne, a jeśli w ciągu 6 tygodni od dokonaniu zakupu w salonie Fielmann klient znajdzie gdzie indziej taki sam produkt w niższej cenie, może liczyć na zwrot pieniędzy. Ponadto klienci szukający okularów przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych mogą zamówić je także online.

W 2021 roku firma Fielmann sprzedała ponad 142 000 par okularów i wygenerowała w Polsce roczny obrót w wysokości 15 mln euro. Główną wartością firmy jest jej kadra – w tym momencie w Polsce Fielmann zatrudnia ponad 480 pracowników, wspiera ich rozwój zawodowy, oferując pakiety szkoleń na każdym etapie kariery. Na czas lockdownu Fielmann zagwarantował pracę wszystkim pracownikom na takich samych warunkach jak przed kryzysem.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze