,

Casting do programu muzycznego Polsatu już w niedzielę w Białymstoku

Ruszają castingi do drugiej edycji programu All Together Now. Śpiewajmy Razem – show emitowanego przez telewizję Polsat. Już w najbliższą niedzielę, 16 grudnia, casting odbędzie się w Białymstoku. Miejsce przesłuchań to hotel Esperanto przy ulicy Legionowej 10 – lok. 209. Start o godzinie 9.00.

Na casting zgłoszeni kandydaci muszą przygotować trzy znane covery, w tym jeden po angielsku. Piosenki powinny być zróżnicowane stylistycznie. Podkłady muzyczne trzeba przynieść zgrane na pendrive.

Udział wziąć mogą osoby, które ukończyły 16. rok życia.

Śpiewajmy razem. All Together Now to program rozrywkowy, nadawany przez telewizję Polsat od września 2018, oparty na brytyjskim formacie All Together Now.

W programie występują wykonawcy muzyczni, którzy prezentują swoje umiejętności przed 100-osobową komisją jurorską. Im więcej jurorów wstanie z krzeseł i zaśpiewa wraz z uczestnikiem, tym lepszy będzie jego wynik, przy czym jeden juror dołączający do śpiewania to jeden punkt dla uczestnika.

Najlepsi zawodnicy trafiają do tzw. Top 3. W odcinkach eliminacyjnych uczestnik z największą liczbą punktów automatycznie przechodzi do odcinka finałowego. Pozostała dwójka zmierza się w pojedynku – ci gracze wykonują po jeszcze jednej piosence, która oceniana jest na takiej samej zasadzie jak w grze właściwej.

W finale bierze udział 14 uczestników, a do ścisłego finału trafia trójka – tam każdy śpiewa ostatnią piosenkę. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 100 tys. zł.

Red. PP, fot. pixabay.com

Komentarze