Centroom Przedsiębiorczości. Opowieść i emocje – storytelling w firmie

Jak budować ciekawe opowieści, które się sprzedają? Jakie techniki storytellingu wykorzystać w prezentacji swojej firmy oraz produktu? Dlaczego dobre gawędziarstwo sprawdza się w działaniach zarówno małych, jak i dużych firm? Odpowiedzi na powyższe pytania uzyskają osoby, które wezmą udział w styczniowym warsztacie w biurze coworkingowym Centroom w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. O storytellingu opowie Jakub Sosnowski, trener, pisarz, copywriter. Spotkanie odbędzie się 22 stycznia o godz. 16.30.

Spotkanie „Opowieść i emocje – storytelling w firmie” skierowane jest do właścicieli małych i średnich firm, osób pracujących w marketingu oraz rozpoczynających pracę jako eksperci od PR. W trakcie wydarzenia Jakub Sosnowski omówi najciekawsze przykłady wykorzystania opowieści w tekstach typu „O mnie”, „O nas” oraz „O firmie”.

Napisanie dobrej opowieści, czyli takiej, która przyciągnie uwagę odbiorcy, wiąże się z koniecznością wprowadzenia do tekstu emocji. Uczestnicy dowiedzą się o roli i sposobach wywoływania u czytającego pozytywnych oraz negatywnych uczuć, a także pobawią się nimi podczas kreatywnego mini warsztatu.

Wraz z omówieniem tradycyjnej prezentacji, na spotkaniu pojawią się również formy takie, jak: dyskusja, ćwiczenia rozbudzające kreatywność. „Opowieść i emocje – storytelling w firmie” zamknie kilkunastominutowy warsztat.

Jakub Sosnowski to białostocki przedsiębiorca, copywriter, wykładowca Warszawskiej Szkoły Reklamy i Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Bolesława Prusa, trener biznesu, twórca tekstów literackich i popularnonaukowych, bloger oraz twórca zajęć dla dzieci „Projektowanie gier planszowych i karcianych”. W swojej pracy zawodowej wykorzystuje moc storytellingu.

„Opowieść i emocje – storytelling w firmie” będzie 19. spotkaniem w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. Centroom to miejskie biuro coworkingowe, zarządzane przez Białostocki Park Naukowo – Technologiczny.

Podsumowanie:
temat: „Opowieść i emocje ” storytelling w firmie
miejsce: Centroom, Sienkiewicza 9
termin: 22 stycznia 2019, godz. 16.30 – 18.30
prowadzenie: Jakub Sosnowski, copywriter
cena: 29 zł
zapisy: bpnt.bialystok.pl

Red. PP, fot. arch. BPNT

Komentarze