,

Chcesz wziąć udział w Efekt Toastmasters „WidziMisie”? Dajemy taką szansę

To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak występować publiczne i zobaczyć (oraz posłuchać) prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Już za tydzień rozpocznie się międzynarodowa konferencja Efekt Toastmasters „WidziMisie”. 

Odbędzie się ona 21-23 lutego na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej (ul. Wiejska 45D). Start w piątek o godz. 17, w sobotę – o godz. 8.30,w niedzielę – o godz. 9.

Przedsiębiorcze Podlasie jest patronem medialnym wydarzenia.

Konferencję organizuje białostocki oddział Toastmasters, międzynarodowej organizacji, która funkcjonuje w wielu miastach w Polsce i pozwala doskonalić umiejętności komunikacyjne niezbędne w karierze zawodowej. W planach są zarówno wykłady, jak i warsztaty.

O wydarzeniu szerzej przeczytacie tutaj.

A my mamy dla naszych Czytelników dwa bilety na to wydarzenie. Żeby je otrzymać, napiszcie do nas dzisiaj, 14 lutego, na adres: redakcja@przedsiebiorczepodlasie.pl, dlaczego chcecie wziąć udział w Efekt Toastmasters „WidziMisie”. Na odpowiedzi czekamy do godz. 13, nagrodzimy najciekawsze z nich. 

Red. PP, fot. organizatorzy

Komentarze

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fkfut/domains/przedsiebiorczepodlasie.pl/public_html/wp-content/themes/milkit/single.php on line 34