Czas na biznes – zaplanuj swoją karierę i zdobądź pieniądze na własną firmę

Zaplanuj swoją karierę zawodową i uzyskaj dofinansowanie 20 000,00 zł na własną działalność gospodarczą. Termin naboru wniosków aplikacyjnych do projektu „Czas na biznes” został przedłużony do 27 czerwca 2019 r.

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej oraz Fundacja Biznes i Prawo – partner projektu, zapraszają osoby zamieszkujące miasto Grajewo lub gminę Grajewo, Radziłów, Rajgród, Szczuczyn, Wąsosz, Jedwabne, Przytuły, Bargłów Kościelny.

Jeśli jesteś osobą bezrobotną, poszukujesz pracy lub jesteś nieaktywny zawodowo, masz więcej niż 30 lat oraz dodatkowo mieszkasz w jednej z wyżej wymienionych gmin, możesz zgłosić się do projektu, który finansuje w kwocie 20 000 zł utworzenie Twojej przyszłej firmy.

Co zyskujesz?

Najlepsze pomysły i przedsięwzięcia otrzymają dotację w wysokości 20 000,00 zł, pod warunkiem prowadzenia firmy przez minimum 12 miesięcy. W tym okresie Stowarzyszenie przeznacza środki finansowe na wsparcie niektórych kosztów ponoszonych miesięcznie na prowadzenie firmy. Na przykład na opłacenie składek ZUS albo zakup artykułów biurowych, opłacenie biura rachunkowego.

Przez pierwszych 6 miesięcy takie wsparcie będzie wynosiło do 950 zł na miesiąc, a przez kolejne 6 – 451 zł.

Uczestnicy projektu objęci zostaną również blokiem doradczym, w którym otrzymają fachową wiedzę, jak założyć firmę, instrumenty i wiedzę z zakresu analizy powodzenia i szans utrzymania się przedsięwzięcia na rynku, wiedzę z zakresu planowania finansów i wydatków w firmie.

Nabór dokumentów aplikacyjnych prowadzony jest do 27.06.2019 r.

Więcej informacji o projekcie oraz dokumenty aplikacyjne do pobrania można uzyskać na stronie Stowarzyszenia:
www.europartner-akie.pl/projekty-aktualne/czas-na-biznes

oraz w siedzibie Stowarzyszenia:
ul. Warszawska 44/1 (III piętro)
15-077 Białystok
tel./fax. 85 732 02 58

Materiał wewnętrzny, fot. pixabay

Komentarze