Czas na nowy samochód? Ostatnie modele w promocyjnych cenach

W autoryzowanym salonie dealerskim Hyundai Nord Auto Białystok wyprzedaż aut z rocznika 2018 idzie pełną parą. Firma oferuje zupełnie nowe samochody, które do salonu trafiły już w tym roku prosto z fabryki. Klienci decydujący się na zakup mogą liczyć na duże rabaty oraz szereg innych korzyści. Każdy zainteresowany Podlasianin może osobiście przekonać się, dlaczego warto wybrać model marki Hyundai, podczas jazd testowych. Ale uwaga: warto się pospieszyć, bo liczba dostępnych samochodów w promocyjnych cenach jest coraz mniejsza.

Oczywiście posiadamy jeszcze zapas nowych aut wyprodukowanych w 2018 roku. Tak, aby klienci mogli wybrać odpowiedni dla siebie kolor nadwozia, wersję wyposażenia czy też silnik – mówi Łukasz Lenda z salonu Hyundai Nord Auto Białystok.

Jak podkreśla, obecnie w dobrych cenach dostępne są różne modele. Zwraca uwagę na te najpopularniejsze, cieszące się największym zainteresowaniem: SUV Hyundai Tucson po modernizacji, i30, nowy i20, kompaktowy crossover KONA.

W przypadku każdego z tych modeli jesteśmy w stanie zaproponować wybór spośród obecnych u nas egzemplarzy. Nie są to żadne pozostałości. Odpowiednio wcześniej zadbaliśmy o to, aby wybór w naszym salonie był jak najbardziej szeroki. Dlatego też zaopatrzyliśmy się w auta w znacznie większej liczbie niż w latach poprzednich – wyjaśnia Łukasz Lenda.

Z czego wynika takie działanie dealera?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Z roku na rok marka Hyundai cieszy się w Polsce i Europie rosnącą popularnością. To właśnie na Starym Kontynencie modele koreańskiego koncernu są produkowane i testowane. Właśnie tutaj znajduje się też centrum designu. Po to, by auta te były skrojone zgodnie z oczekiwaniami Europejczyków.

Wreszcie – co trzeba wyjątkowo podkreślić – samochody Hyundai charakteryzują się trwałością i bardzo dobrze wypadają w testach awaryjności, wyprzedzając marki wywodzące się z Europy. Są też nowoczesne, wyposażone w najnowsze elektroniczne systemy wspierające komfort jazdy i bezpieczeństwo. Kierowcy chwalą również sobie właściwości jezdne. Takie są fakty.

Obecnie Hyundai Nord Auto Białystok proponuje bardzo atrakcyjne warunki sprzedaży modeli wyprodukowanych w 2018 roku. Suma korzyści to aż do 13 000 zł, do czego dochodzi promocyjne ubezpieczenie 2,99 proc. ceny samochodu przez rok.

Atrakcyjną ofertą wyprzedaży zostały objęte między innymi nowy i20, i30, IONIQ Hybrid, nowa KONA, nowy TUCSON oraz SANTA FE Nowej Generacji. Propozycja marki Hyundai, w zależności od modelu, może objąć trzy elementy: promocję gotówkową, premię za odkup aktualnie użytkowanego samochodu oraz ubezpieczenie.

W ramach wyprzedaży dla klientów indywidualnych, miejski Nowy Hyundai i20 z roku modelowego 2019 i roku produkcji 2018 dostępny jest z upustem w wysokości 6 000 zł i premią za odkup wynoszącą 2 000 zł.

Wybierając model i30 Hatchback z roku modelowego 2019 i roku produkcji 2018, klient może zyskać aż do 9 700 zł, dzięki promocji gotówkowej w wysokości do 7 700 zł oraz premii 2 000 zł za odkup obecnego samochodu.

W przypadku modelu KONA z roku modelowego 2019 i roku produkcji 2018 klient otrzymać może upust do 7 000 zł oraz premię za odkup w wysokości 2 000 zł.

Natomiast w przypadku modelu IONIQ Hybrid z roku modelowego 2018 i 2019 oraz roku produkcji 2018 rabat wynosi aż 14 proc. od ceny podstawowej samochodu.

Maksymalny upust na model nowy TUCSON z roku modelowego 2019 i roku produkcji 2018 wynosi do 10 000 zł, a premia za odkup 2 000 zł.

Z kolei na model SANTA FE nowej generacji z roku modelowego 2019 i roku produkcji 2018 obowiązuje upust w wysokości do 10 000 zł oraz premia za odkup aktualnie użytkowanego samochodu 3 000 zł.

Wszystkie wyżej wymienione modele dostępne z 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

Kontakt do salonu Hyundai Nord Auto:
Białystok
al. Jana Pawła II 85
tel. 85 671 20 30
salon[at]nordauto.com.pl
www.nordauto.hyundai.pl

Piotr Walczak, artykuł partnerski, fot. Dejv.pic

Komentarze