,

Czym zaskoczy fanów motoryzacji V Podlaskie Auto Cafe?

Zbliża się już V edycja Podlaskiego Auto Cafe – eventu organizowanego z myślą o miłośnikach motoryzacji i koneserach kawy. 12 maja planowana jest kolejna odsłona imprezy – główna część odbędzie się niezmiennie na zamku w Tykocinie. Odwiedzających tym razem skusi nie tylko aromat kawy czy widok pięknych aut – impreza powiększa się o zjazd motocykli!

Auto Cafe udowadnia, że spotkania motoryzacyjne to ciekawe i pełne kultury wydarzenia. Do tykocińskiej twierdzy, która była niegdyś jednym z najważniejszych obiektów militarnych w tej części Europy, zjeżdżają takie oldtimery, jak Ford Mustang i super samochody, jak Porshe 911 Turbo. Te i wiele innych klasyków motoryzacji będzie można podziwiać przy smaku wysokogatunkowej kawy serwowanej przez baristów z High Fly Coffee. W końcu „Motoryzacja jest jak kawa – najlepiej smakuje w doborowym towarzystwie”, jak mówią organizatorzy wydarzenia.

Kierowani tą ideą rozwijają Auto Cafe, dlatego zbliżająca się edycja to także zjazd motocykli.

Motocykle będą prezentowane na Rynku Czarnieckiego w Tykocinie, auta – jak zawsze – na dziedzińcu oraz przy murach zamku. Podczas eventu właściciele będą prezentować swoje perełki w pełnej krasie, tak aby każdy mógł przyjrzeć się im szczegółowo. Jak pokazały poprzednie edycje, wytrwali fani mogą liczyć nawet na przejażdżkę. Zatem, po raz kolejny, szykuje się nie lada uczta dla każdego pasjonata motoryzacji.

Auto Cafe, a właściwie Auto / Moto Cafe, ma potencjał stać się największą imprezą motoryzacyjną w regionie oraz na stałe połączyć smak kawy, ciekawą motoryzację z historycznym klimatem Tykocina.

Impreza odbędzie w niedzielę, 12 maja 2019 r., w godz. 11.00 – 16.00.

Link do wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/919266768447105/

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fkfut/domains/przedsiebiorczepodlasie.pl/public_html/wp-content/themes/milkit/single.php on line 34