,

Dadzą wam piwa, wina i cydru

Dziś i jutro (20-21 czerwca 2020 r.) na Stadionie Miejskim w Białymstoku Festiwal Piwa, Wina i Cydru, a jednocześnie – o czym już pisaliśmy TUTAJ – Festiwal Pierogów Świata. Wstęp jest bezpłatny.

Miłośnicy napojów kraftowych mają okazję oddać się przyjemności jaką jest próbowanie wyrobów najlepszych piwowarów, winiarzy i cydrowników z naszego kraju, a wszystko to w towarzystwie doskonałych potraw i ludzi zainteresowanych sztuką ważenia.

 To już kolejna edycja Festiwalu, który wcześniej przyciągnął tysiące ludzi w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach czy Bydgoszczy. Miejsca w których organizujemy wydarzenia, są znane, świetnie skomunikowane oraz posiadają niepowtarzalny klimat, co zapewnia wysoką frekwencję i miłą atmosferę podczas jego trwania – przekonują organizatorzy.

Chmiel, winogrona i jabłka to temat przewodni podczas tych dni.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś piwoszem? Wolisz lampkę wina? A może jesteś wielbicielem soku jabłkowego 18+? Przyjdź, spróbuj a zakochasz się w kraftowych wyrobach. Po takiej podróży sklepowy alkohol już nie smakuje tak samo. Nasi wystawcy to ludzie którzy z zamiłowaniem i pasją oddają się swojej pracy. Ich wyroby powstają ze starannością, są unikalne i przepyszne. To gratka dla każdego entuzjasty alkoholowych rarytasów. Jest to również świetna okazja żeby znaleźć oryginalny prezent lub po prostu spróbować nowych smaków – a twoje kubki smakowe będą wniebowzięte – zapewnia Smaczny Targ, organizator.

Podczas białostockiej edycji pojawi się również lokalna miodosytnia. Pszczoły to skarb tego rejonu. Miód pitny to tradycyjny napój alkoholowy, który w Polsce jest wyrabiany od średniowiecza. Oryginalne receptury sprawią, że inne alkohole zyskają silną konkurencję.

Sobota: godz. 12.00-20.00, niedziela: godz. 12.00-18.00

Red. PP, fot. pixabay.com

Komentarze