Dołącz do pasjonatów biegania

bieg polmaraton

3. Białystok Półmaraton startuje już za 3 tygodnie!

Jeśli chcesz wziąć udział, spiesz się, bo zostało tylko 250 miejsc na 3. Białystok Półmaraton i 100 miejsc na Bieg na 5. Wszyscy uczestnicy otrzymają bardzo dobrej jakości koszulki New Line.

Dzieci
Zostały jeszcze miejsca dla maluchów! Bieg Małego Biegacza zaprasza dzieci od 4 do 14 roku życia. Każde dziecko otrzyma pamiątkową koszulkę i medal na mecie.

bieg dzieci

Skorzystaj z formularza lub zapisz przez stronę bialystokpolmaraton.pl i zgłoś się!

Biuro zawodów
Biuro zawodów na dziedzińcu Pałacu Branickich czynne będzie:
sobota od 10.do 18.00
niedziela od 7.00 do 9.00

Kibice
Zachęcamy wszystkich do kibicowania na trasie biegu. Zorganizuj grupę kibiców, wysyłajcie zdjęcia. Będziemy głosować na najgłośniejszą, najfajniejszą grupę. Pokażmy pozytywnie nasze miasto, by biegacze odnieśli jak najlepsze wrażenia!

Trasy biegów to jeden z najważniejszych elementów. Sprawdź:

3. Białystok Półmaraton – trasa

Bieg na 5 km – trasa

mezczyzni

Wolontariusze
Chcesz zostać wolontariuszem podczas biegów? Wolontariusze odpowiadają za bezpieczeństwo biegaczy, czuwając by żaden pojazd nie wjechał na trasę biegu. Wskazują drogę, by nikt z uczestników nie zabłądził. A może chcesz dołączyć do grupy do zadań specjalnych – do tego typu zadań poszukujemy wolontariuszy raczej płci męskiej, którzy nie boją się wyzwań (wiek od 15 lat).

Jako wolontariusz otrzymasz koszulkę firmy New Line, smycz z identyfikatorem. Białystok Półmaraton to niezapomniane wrażenia. Zostań wolontariuszem w jednej z największych imprez w północno-wschodniej części Polski. Będziesz miał wpływ na organizację niesamowitej imprezy! Po zakończonej współpracy wolontariusze Fundacji Białystok Biega otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.

Do wolontariatu zgłaszać się można do 7 maja 2015 na adres wolontariat@bialystokbiega.pl

Wydarzenie na 3. Białystok Półmaraton oraz na stronie internetowej bialystokpolmaraton.pl

Komentarze