Dominika Czarnecka otwiera w Białymstoku swoje atelier

Jej kolekcje ubrań to istne opowieści o kobietach odważnych i nietuzinkowych. Jako projektantka zadebiutowała na Amber Look 2017 w Gdańsku, teraz w Białymstoku otwiera własną pracownię pod nazwą Atelier Dominika Czarnecka.

W najbliższy weekend – 15 i 16 grudnia – z dala od centrów handlowych, w ukrytej przed miejskim zgiełkiem kamienicy przy ulicy Staszica 2/4, wspólnie z artystką będzie można świętować jej kolejny krok w realizacji modowej pasji. Jednak ta kreatywna przestrzeń nie będzie jedynie samotnią, w której zaciszu będą powstawać fascynujące ubrania prezentowane tylko na wybiegach.

Atelier Dominiki Czarneckiej to propozycja dla kobiet, które pragną od mody czegoś więcej niż oferują im sieciówki.

Można tam będzie kupić lub wypożyczyć modele z autorskich kolekcji, ale również zamówić projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań, szyte na miarę. Dominika będzie także udzielała konsultacji z zakresu stylizacji.

Artystka jest otwarta na oczekiwania swoich klientek. Chętnie zaprojektuje im kreacje wieczorowe i bankietowe, sukienki koktajlowe oraz ubrania do pracy czy na spotkania ze znajomymi. Dzięki temu każda z nich będzie miała okazję posiadać naprawdę oryginalne elementy garderoby, stworzone w pojedynczych egzemplarzach.

Ubrania opatrzone metką z logo Dominiki Czarneckiej to rzeczy dobrej jakości, wykonane z wysokogatunkowych tkanin, uszyte z najwyższą starannością, ale jednocześnie przystępne cenowo.

W atelier będzie można również kupić dodatki, m.in. biżuterię MOKA Moniki Kazberuk, torebki Natty Design Natalii Korżyńskiej czy okulary przeciwsłoneczne od Alter Optica Salon Okulistyczno – Optyczny.

Dominika Czarnecka to kobieta żywiołowa i aktywna, menedżerka restauracji i SPA, społecznik, reżyserka teledysków. W swoim dorobku jako projektantka ma trzy autorskie kolekcje: Black Orchid, Wonderland i Idylla. Każda jest zmysłowa i wyrafinowana, podkreślająca zarówno delikatny, jak i drapieżny pierwiastek kobiecy.

Dni otwarte pracowni Atelier Dominika Czarnecka odbędą się 15 grudnia w godz. 12.00 – 20.00 oraz 16 grudnia od 12.00 do 18.00.

W programie między innymi spotkanie z projektantką, propozycje stylizacji sylwestrowych i karnawałowych oraz prezentacja perfum firmy Douglas.

Ekspertki – Sylwia Rudnicka i Kamila Dackiewicz – odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące pielęgnacji i stylizacji włosów oraz trudnej sztuki makijażu.

Ponadto przewidziane są promocje oraz bankiet.

Poza dniami otwartymi, spotkania z Dominiką Czarnecką w atelier należy umawiać indywidualnie.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze