DrTusz prężnie się rozwija i szuka ludzi do pracy

Białostocka firma DrTusz, zajmująca się produkcją i sprzedażą tuszów i tonerów do drukarek, sukcesywnie poszerza swój zespół. Po rozwinięciu działu marketingu przyszła kolej na rozwój zespołu do spraw obsługi klienta w sklepie stacjonarnym. #Rudy i jego drużyna poszukuje nowego specjalisty ds. obsługi klienta.

Do obowiązków nowego członka zespołu będzie należała m.in. obsługa klientów w sklepie stacjonarnym przy ul. Wyszyńskiego 2 w Białymstoku.

Zależy nam, by była to osoba wesoła, lubiąca pracę z ludźmi i gotowa na ciągły rozwój i dłuższą współpracę – mówi Grzegorz Drągowski, odpowiedzialny za dział kadr. – W DrTuszu staramy się przede wszystkim stwarzać przyjazną atmosferę pracy i chętnie uczestniczymy w wydarzeniach sportowych, charytatywnych, jak i branżowych. Dla nas najważniejsze jest zaangażowanie nie tylko w pracę, ale w budowanie mocnego zespołu. Dobrze, jeśli zasili go osoba nadająca na podobnych falach.

To już druga rekrutacja w DrTuszu w ciągu miesiąca. Na stanowisko specjalisty ds. marketingu zgłosiło się blisko 60 kandydatów, z których do pracy przyjęto trzy osoby. Warto śledzić ogłoszenia, bo dynamiczny rozwój branży e-commerce, w której DrTusz osiąga kolejne sukcesy, oznacza, że nowych miejsc pracy może być coraz więcej.

Białostocka firma tylko w minionym roku otrzymała statuetkę Ekomers oraz e-Gazelę Biznesu 2017 za trzecie miejsce wśród dynamicznie rozwijających się firm e-commerce w województwie podlaskim.

Co istotne, DrTusz chętnie wspiera swoich pracowników w zdobywaniu wiedzy i rozwoju osobistym.

Rekrutacja potrwa jeszcze dwa tygodnie, a zgłoszenia w formie CV należy wysyłać na adres praca@doktortusz.pl z dopiskiem Obsługa sklepu stacjonarnego.

Red. PP, fot. pixabay.com

Komentarze