Dziecięcy Piknik Mleczny w Korycinie

Już 29 czerwca 2019 r. w Korycinie odbędzie się XXVIII Półmaraton Mleczny. Polska Izba Mleka przygotowała tego dnia specjalną imprezę, przeznaczoną dla najmłodszych biegaczy i nie tylko – Dziecięcy Piknik Mleczny.

Sobota, 29 czerwca, to dzień wielkich biegów w Korycinie. Swoich sił mogą spróbować mali i duzi. Jednak to nie koniec atrakcji, bowiem już od godz. 11.00 w Parku Plebańskich, nad zalewem w Korycinie, na dzieci będzie czekała mleczna strefa, w której będą odbywały się konkursy i zabawy.

Dla maluchów przygotowany został kącik małego malarza, dmuchanie balonów, a także dyskoteka z bańkami. Nietypową atrakcją będzie zagroda, w której mali goście będą mogli się sprawdzić w umiejętności dojenia sztucznej krowy! Wszystko pod hasłem promocji picia mleka. A skoro piknik jest „mleczny”, nie może zabraknąć degustacji mlecznych przysmaków – na starszych i młodszych będą czekały same smakołyki.

Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w różnych konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne upominki.

Przyjdź na Dziecięcy Piknik Mleczny i baw się razem z nami! Impreza jest organizowana przez Polską Izbę Mleka i sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka.

Red. PP, fot. pixabay.com

Komentarze