Dzień Kobiet: Fair Play Crew kontra Lowlanders. Białostoczanki zachwycone [FILMY i ZDJĘCIA]

smartphone icon flat design

Pochmurny poranek w Dniu Kobiet rozjaśnili białostoczankom zawodnicy drużyny futbolu amerykańskiego. Na swoim fanpage’u zabawny film zamieścili także tancerze Fair Play Crew.

Nie znam kobiety, która nie ucieszyłaby się z miłych życzeń i kwiatka w Dniu Kobiet. Mnie dziś panowie zadziwili. W redakcji przedsiebiorczepodlasie.pl od rana mężczyźni prześcigali się w niespodziankach. Kwiaty, życzenia, słodkości. To miłe, gdy panowie pokazują nam, że jesteśmy dla nich ważne. Dziękujemy!

Dziś rano w centrum Białegostoku sieć sklepów z biżuterią Marko wraz z zawodnikami drużyny Lowlanders obdarowała białostoczanki tulipanami. Dzielę się z Wami zdjęciami i filmem, który podesłała nam firma Marko, pomysłodawca akcji.

Wszystkim kobietom życzę pewności siebie, spełnienia, małych radości na co dzień i przekonania o własnej wartości. Bądźmy silne i piękne. – Lidia Dobrowolska

Film od Fair Play Crew

Najbardziej kreatywni w Polsce tancerze nie zawiedli w Dniu Kobiet. Mamy film z  Cezarym Krukiem Krukowskim, Wojciechem Blachą Blaszko, Karolem Niecikiem Niecikowskim, Rafałem Roofi Kamińskim, Błażejem Bzygą Górskim i Marcinem Rogalskim. Genialny!

Komentarze