Dzień otwarty sklepu Würth w Białymstoku. Na klientów czekają liczne szkolenia i nagrody rzeczowe

Promocje, merytoryczne szkolenia i prezentacje przygotowane przez ekspertów – to tylko część programu dni otwartych organizowanych przez Würth Polska. Wydarzenie odbędzie się 13 i 14 czerwca (czwartek i piątek) w sklepie przy ulicy Generała Stanisława Maczka, w godz. 9.00 – 17.00.

Dzień Otwarty w białostockim sklepie Würth obejmie prezentacje specjalistycznych produktów dedykowanych dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa i rolnictwa.

Zgodnie z hasłem „Blisko. Bliżej. Würth!” wychodzimy z inicjatywą spotkań z klientami, organizując dni otwarte w sklepach stacjonarnych Würth Polska. Tegoroczne wydarzenie w Białymstoku zaplanowane jest na dwa dni: 13 i 14 czerwca. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń i prezentacji, które umożliwią zapoznanie się z naszymi nowościami oraz przetestowanie wybranych produktów. Program wydarzeń został ułożony w ten sposób, by każdy profesjonalista, bez względu na branżę, mógł znaleźć coś dla siebie – mówi Alicja Rippel, dyrektor centrum obsługi klientów i oddziałów regionalnych Würth Polska.

Podczas wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość przyjrzeć się testom wytrzymałości zamocowań oraz wkrętów i nitów samowiercących. Odbędą się pokazy wiercenia, cięcia, szlifowania i techniki diamentowej, a także wytrzymałości klejów. Eksperci przedstawią ofertę membran dachowych oraz nowatorskich dalmierzy laserowych i systemów pozycjonowania. Zaprezentują także zupełnie nowe ceramiczne materiały ścierne.

Fani motoryzacji będą mogli zapoznać się z ofertą systemów wymiany szyb samochodowych, narzędzi specjalistycznych dla warsztatów, a także dowiedzą się, jak często i w jaki sposób wymieniać płyn chłodniczy. Zostanie zaprezentowana także zabudowa warsztatu mobilnego Würth. W ramach „Doświadczalni Würth” uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić działanie chemii technicznej z asortymentu marki. Dodatkowo, do każdego zakupu dokonanego podczas wydarzenia, przewidziana jest premia w postaci nagrody rzeczowej.

W trakcie dnia otwartego w sklepie Würth w Białymstoku nasi eksperci będą do dyspozycji klientów, udzielą rad i pomogą w zakupach – mówi Alicja Rippel. – Na wydarzenie gorąco zapraszamy naszych stałych, jak i nowych klientów. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzień otwarty w sklepie Würth w Białymstoku przy Maczka odbędzie się w godz. 9.00-17.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze