Elektroniczna ewidencja czasu pracy – jak działa?

Nie warto stać w miejscu, korzystać ze starodawnych sposobów, jeśli pojawiają się całkiem nowe możliwości. To zwłaszcza ważne dla przedsiębiorców, którzy stale powinni poszukiwać nowych dróg rozwoju, aby firma mogła lepiej funkcjonować. Ciekawym przykładem takiego nowatorskiego, ale i łatwego do wdrożenia narzędzia, jest aplikacja do rejestracji czasu pracy InEwi.

Lepszy kurs

Ktoś może się oburzyć i powiedzieć, że nie zawsze nowe jest lepsze niż stare, że dawne, sprawdzone metody niepotrzebnie odchodzą do lamusa. W niektórych sytuacjach faktycznie to się sprawdza, ale na pewno nie, gdy zarządza się swoją firmą i chce, aby funkcjonowała ona jak najlepiej, bez zbędnych przestojów, biurokracji, skostniałych metod zarządzania. To wszystko blokuje jej rozwój, nie pozwala na osiągnięcie wyższego poziomu. Z tego względu warto wdrażać nowe, nie bojąc się, że obsługa danego urządzenia będzie sprawiać trudności.

Poznajmy nowatorskie możliwości

Aplikacja inewi.pl do elektronicznej ewidencji czasu pracy to rozwiązanie rewolucyjne, zmieniające sposób, w jaki pracownicy są rozliczani ze swoich zadań. Dokładnie, bezbłędnie, skrupulatnie. Program wolny jest od typowo ludzkich błędów, które mogą przydarzyć się każdemu. Tutaj wszystko jest obliczane co do sekundy, więc nie ma opcji, aby pojawiła się jakaś nieścisłość. W ten sposób dokładnie obliczany jest czas pracy, nadgodzin, spóźnień i nieobecności. Poza precyzyjną kontrolą system RCP automatycznie generuje listy obecności, jak i karty ewidencji. Jest zintegrowany z popularnymi programami kadrowo-płacowymi (m.in. Comarch Optima, Sage Symfonia, R2Płatnik), a co równie istotne – można z niego korzystać na smartfonie czy tablecie.

Realne korzyści

To wszystko sprawia, że program zapewnia szereg zalet. Przede wszystkim oszczędności – czasowe i pieniężne. Nie musimy marnować czasu na ręczne zbieranie list obecności  czy uzupełnianie kart ewidencji, a jednocześnie płacimy za faktycznie przepracowane godziny. Generujemy wszystkie listy i raporty w czasie rzeczywistym, korzystamy z aplikacji niezależnie od miejsca, w którym jesteśmy, na popularnych urządzeniach – smartfonie, tablecie, jak i przez przeglądarkę internetową. A ponadto w razie pytań, wątpliwości zawsze można zgłosić się do konsultantów z inEwi (przez chat, telefonicznie, mailowo). O innych plusach można przeczytać w artykule “Rejestracja czasu pracy – zalety systemu RCP”.

Wyliczając te zalety, porównując to wszystko z tradycyjnymi metodami rozliczania, aż dziw bierze, że niektórzy jeszcze nie są przekonani do tego rozwiązania. Być może to strach przed nowym, ale jak widać – tu się nie ma czego bać, bo program jest bardzo intuicyjny i łatwy do wprowadzenia w działaniach własnej firmy.

Artykuł partnerski

Komentarze