Emocjonujące jazdy w terenie – wielkie dni otwarte w salonie Jaguar Land Rover Nord Auto

W dniach 07 – 12 września autoryzowany salon marek Jaguar Land Rover Nord Auto w Białymstoku zaprasza na dni otwarte, których bohaterem będzie wyjątkowy samochód – DEFENDER. Samochód ten to flagowy model, będący kwintesencją solidności i wytrzymałości. Podczas wydarzenia na klientów czekają jazdy testowe, promocyjne ceny i możliwości finansowania zakupu pojazdu oraz doświadczeni doradcy, którzy w szczegółach opowiedzą o zaletach tego nietuzinkowego auta.

Land Rover DEFENDER to samochód legenda, mający blisko 40-letnią historię, kiedy to wyprodukowano jego pierwszą generację. W tym czasie zyskał miano wręcz kultowego, jego synonimem stała się moc i wytrzymałość. Podczas dni otwartych będzie można samemu przekonać się o jego zaletach i możliwościach.

Codziennie o godzinie 15.00 będzie organizowany wyjazd na specjalnie przygotowaną trasę OFFROAD’OWĄ, gdzie będzie można przetestować DEFENDERA w terenie (liczba miejsc na jazdę testową dziennie jest ograniczona, zapisy są prowadzone przez konsultantów w salonie podczas dni otwartych).

– Serdecznie zapraszamy do naszego salonu, znajdującego się przy alei Jana Pawła II 85 w Białymstoku – zachęca Rafał Stalenczyk, kierownik działu sprzedaży. – Dokładamy wszelkich starań, by w obecnej sytuacji epidemicznej zapewnić maksimum bezpieczeństwa. Pracujemy na pełnych obrotach i gwarantujemy państwu obsługę w najwyższym standardzie.

Land Rover DEFENDER, który podczas dni otwartych będzie prezentowany w szczególny sposób, to model zaprojektowany z myślą o optymalnej wytrzymałości – tak, aby wytrzymać ekstremalne warunki i sprostać trudnym terenom. Zbudowany jest z najtwardszych materiałów, jakie do tej pory stosowała marka. Jego właściwości terenowe są już legendarne – auto faktycznie radzi sobie w ekstremalnych warunkach.

To pojazd dla tych, którzy po wyjechaniu z miejskiej dżungli chcą poczuć przygodę w bardziej wymagających terenach niż utwardzone drogi. Warto przy tym zaznaczyć, że DEFENDER to także nowoczesne technologie, zarówno w zakresie bezpieczeństwa, jak i komfortu czy systemów multimedialnych. W tym samochodzie po prostu każdy może czuć się wyjątkowo.

Dni otwarte, które odbędą się od 7 do 12 września, to świetny moment, aby zapoznać się również z pozostałą gamą modelową w klasie Premium Plus marek Land Rover i Jaguar. Nord Auto po otwarciu autoryzowanego salonu i serwisu stał się jedynym dealerem w północno – wschodniej Polsce.

– Obalamy mit, że samochody Land Rover i Jaguar dedykowane są tylko dla najbogatszych. Posiadaczem Jaguara można się stać już od 159 900 zł, a Land Rovera już od 169 900 zł. W tej cenie jest to stosunkowo duży SUV Land Rover Discovery Sport z automatyczną skrzynią biegów i napędem 4×4 – mówi Rafał Stalenczyk. – Oczywiście na dzień dzisiejszy największe zainteresowanie budzi wspomniany Nowy Land Rover DEFENDER. To bardzo długo wyczekiwany model, dopracowany w każdym szczególe. Każdy kto odwiedzi salon od 7 do 12 września, będzie mógł go zobaczyć na własne oczy i odbyć jazdę testową. Na wszystkich będzie czekać dodatkowa atrakcja, codziennie o godzinie 15.00 będziemy wyjeżdżać na specjalnie przygotowaną trasę OFFROAD’OWĄ gdzie będzie można przetestować DEFENDERA w terenie.

Reszta modeli w ostatnim czasie została również gruntownie odświeżona i warto je zobaczyć na własne oczy. Na uwagę zasługują choćby Nowy Land Rover Discovery Sport, Range Rover Evoque czy jeden z najlepiej sprzedających się samochodów – Range Rover Velar.

Do dyspozycji osób, które odwiedzą salon, będą również dwa flagowe modele Jaguara: E-PACE i F-PACE. Na te i resztę modeli będzie można uzyskać promocyjne finansowanie w leasingu 100%.

Właścicielem wspomnianego Nowego Discovery Sport można stać się od 169 000 zł, otrzymując auto z napędem na wszystkie koła 4×4 i automatyczną skrzynią biegów. Z kolei cena wyjściowa modelu Range Rover Velar to 249 900 zł – ten średniej wielkości SUV to najnowocześniejsze technologie w zakresie bezpieczeństwa, z innowacyjnymi rozwiązaniami podnoszącymi komfort jazdy.

Salon Land Rover Nord Auto jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 18 i w soboty w godz. 9 – 14. I właśnie w tych godzinach będą się odbywały dni otwarte w drugim tygodniu września.

Więcej informacji na stronie dealera: https://nordauto.landrover.pl/

Artykuł partnerski, fot. Nord Auto

Komentarze