,

Festiwal Najlepszych Restauracji Restaurant Week już wkrótce w Białymstoku

Restaurant Week mówi „Chodźmy do Restauracji!”. Startuje wiosenne przebudzenie w najlepszych restauracjach w całej Polsce!

Polacy coraz chętniej wychodzą z domów – coraz częściej także do restauracji. Rewolucja restauracyjna dotarła już do najdalszych zakątków Polski – prawie wszędzie tam dociera także Restaurant Week.

Wiosenna edycja Festiwalu pod hasłem “Chodźmy do Restauracji!” odbędzie się już między 18 a 30 kwietnia. Rezerwacje popisowych trzydaniowych doświadczeń w najlepszych restauracjach w całej Polsce już od 22. marca na www.RestaurantWeek.pl.

W 2017 roku wydaliśmy w restauracjach ponad 3 miliardy złotych więcej niż rok wcześniej. Wyjście do restauracji coraz rzadziej kojarzy się tylko z jedzeniem, a coraz częściej z radosnym wspólnym czasie przy stole z bliskimi i znajomymi.

Dlatego właśnie, pierwszy dzień kalendarzowej wiosny to doskonały pretekst do zarezerwowania stolików w najlepszych restauracjach w całym kraju. Szefowie Kuchni ponad 400. restauracji zaprezentują na Festiwalu popisowe trzydaniowe menu, dostępne tylko dla gości Restaurant Week.

W Festiwalu wezmą udział zarówno restauracje z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i najlepsze debiutujące lokale, które z dnia na dzień zyskują na popularności.

W naszym mieście popisowych dań spróbować można aż w 18 restauracjach:

– Bistro Dobra Zmiana,
– Browar Stary Rynek,
– Cristal Restaurant & Bar,
– Forma,
– Horyzont,
– Kawelin,
– Kwestia Czasu,
– Lipowa 12,
– Maho Sushi,
– Mandarino Pizza&Pasta&Vino,
– Na Serio,
– Panteon Tawerna Grecka,
– Pawilon Towarzyski,
– Świętojańska 21,
– Tanoshii Japanese Restaurant & Sushi Bar,
– Tokaj,
– Wielki Gatsby,
– Zamek w Tykocinie.

Dłuższe, słoneczne dni i budząca się do życia przyroda przyczyniają się do odświeżenia życia towarzyskiego, opuszczenia ciepłych, czterech kątów i wyjścia do restauracji. Najwyższa pora zaprosić kogoś bliskiego na wspólne świętowanie małych i dużych sukcesów albo odświeżyć starą znajomość podczas wspaniałej restauracyjnej przygody.

Restaurant Week to do tego najlepsza okazja – rezerwacja stolika, popisowe trzy dania oraz niespodzianka od sponsora wydarzenia w festiwalowej cenie 49 zł (czyli około 50% zniżki).

W ramach ceny każdej rezerwacji na wszystkich gości Festiwalu będą czekać niespodzianki od sponsorów wydarzenia. Kropla Délice to oficjalna woda Festiwalu Restaurant Week. Jej kompozycja składników mineralnych, idealne nagazowanie oraz elegancka butelka doskonale łączą się z kunsztem festiwalowych dań serwowanych przez najlepszych Szefów Kuchni.

Daty Festiwalu: 18 – 30 kwietnia
Otwarcie Rezerwacji: 22 marca 2018r.
Rezerwacje: www.RestaurantWeek.pl
Lokalizacje: Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Poznań, Białystok, Lublin, Słupsk i Ustka, Szczecin, Trójmiasto, Silesia, Warmia i Mazury
Sponsor wydarzenia: Martini
Festiwalowy koktajl: Martini Tonic
Oficjalna woda Festiwalu: Kropla Délice

Opr. P. Walczak. fot. mat. pras.

Komentarze