Zestandaryzowane rozwiązania biznesowe coraz częściej nie spełniają oczekiwań. Czas na rozwiązania szyte na miarę

Dopasowanie oferty do potrzeb i oczekiwań klientów to jeden z podstawowych aspektów funkcjonowania każdej firmy. Jedynie propozycja będąca pełnym odzwierciedleniem przedmiotowych potrzeb i oczekiwań może z powodzeniem konkurować na rynku i generować coraz szersze grono zadowolonych klientów. Nie inaczej wygląda kwestia ta w przypadku systemów obsługujących procesy biznesowe. Gotowe narzędzia ustępują miejsca rozwiązaniom dostosowanym do indywidualnych potrzeb.

Jeśli chcesz działać naprawdę skutecznie, zaplanuj i zautomatyzuj procesy biznesowe w swojej firmie

Systemy służące prowadzeniu firmy, usprawniające obieg formowych dokumentów, a w końcu pozwalające zarządzać wszelkimi procesami biznesowymi, jakie zachodzą w organizacji to dzisiaj konieczność, jeśli zależy ci na podniesieniu efektywności prowadzonej działalności, a przy okazji zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. To, co się dzieje w twojej firmie z powodzeniem można zoptymalizować, zautomatyzować, a finalnie wszystkim tym można efektywniej zarządzać, co generuje wymierne korzyści między innymi w postaci bardziej wydajnych i oszczędnych czasowo działań. Wystarczy wybrać odpowiedni system Workflow. Odpowiedni, to znaczy w pełni odpowiadający twoim potrzebom.

Rozwiązania ogólne kontra dedykowane – czy naprawdę musisz wybierać „mniejsze zło”?

Niewątpliwa zaletą rozwiązań dedykowanych jest ich w pełni zindywidualizowany charakter. W przypadku systemów zarzadzania procesami biznesowymi jest to między innymi tworzenie funkcjonalności systemu na indywidualne zamówienie klienta. Wiąże się to jednak zazwyczaj z długim czasem realizacji zamówienia oraz oczywiście wysokimi kosztami, jakie klient musi ponieść w związku z wytworzeniem oraz utrzymaniem systemu.

Po przeciwnej stronie rozwiązań znajdują się opcje o zdecydowanie bardziej ogólnym charakterze, często odtwórcze i zawierające stałą listę standardowych funkcji.  Takie generyczne rozwiązanie z pewnością charakteryzuje się niższymi kosztami w porównaniu z rozwiązaniami dedykowanymi, jednak nie zaspokaja ono nie tylko wszystkich, ale nawet znacznej części indywidualnych potrzeb konkretnej firmy. Co zatem? W tym wypadku warto po prostu dobrze poszukać.

Złoty środek i pełne dostosowanie do potrzeb – takiego rozwiązania dzisiaj oczekuje biznes

Elastyczność dostosowania systemu oraz jego istniejących funkcji do potrzeb i oczekiwań konkretnego klienta pozwala, przy stosunkowo niskich kosztach, osiągnąć zindywidualizowane rozwiązanie będące pełnym odzwierciedleniem zgłoszonych potrzeb. Dlatego w przypadku poszukiwania rozwiązań dla efektywnego zarządzania procesami biznesowymi, warto postawić na przykład na te systemy, które nie muszą powstawać dla nas od podstaw, a jednak są w stanie zaspokoić wszystkie nasze potrzeby w zakresie obsługi systemów biznesowych. Trzeba tutaj dodać, że w takiej sytuacji wsparcie eksperckie jest zdecydowanie tańsze, a sama obsługa procesu zdecydowanie łatwiejsza.

Gdzie szukać takich właśnie opcji biznesowych szytych na miarę potrzeb firmy? Najlepiej wejdź na http://www.innbusiness.pl/ i skorzystaj z rozwiązań dopasowanych właśnie do Ciebie.

 

Komentarze