Harry Potter udostępnił zdjęcie blogerki z Białegostoku [FOTO]

Są tu fani przygód „Małego Czarodzieja”? Chyba nie ma na świecie osoby, która choć raz nie usłyszała imienia i nazwiska tytułowego bohatera książek J. K. Rowling.

Powieści autorki z UK mają rzesze fanów na całym świecie. Tym bardziej na wyróżnienie zasługuje fakt, że zdjęcie ze stylizowanej sesji blogerki ALEXDARG zostało docenione przez koncern Warner Bros i udostępnione na oficjalnych kanałach social media Harrego Pottera, który obserwowany jest przez miliony ludzi! Polska blogerka przygotowała sesję zdjęciową z okazji swoich urodzin, gdzie przed obiektywem wcieliła się w rolę jednej z uczennic Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart!

Na blogu Aleksandry czytamy: – Chciałabym pokazać Wam coś więcej niż oklepaną sesję urodzinową z balonami i konfetti, które są typowe dla światka blogerek właśnie w takich dniach jak ten. Chcę przenieść się w czasie i uchylić Wam rąbka tajemnicy odnośnie tego co fascynowało mnie nie tylko w okresie nastoletnim, ale również u progu pełnoletności. Tak, tak – mowa tu o świecie Harrego Pottera, powieściach J. K. Rowling, które do tej pory darzę ogromnym sentymentem. Możliwość zdobycia replik ubrań z filmu o HP była dla mnie kolejnym, małym spełnionym marzeniem. Marzeniem by choć na chwilę poczuć się magicznie! 🙂

ALEXDARG to Polska Ambasadorka marki Schwarzkopf LIVE, pochodząca z Łap. Od kwietnia 2016 roku prowadzi blog pod szyldem ALEXDARG, który jest liderem podlaskiej blogosfery modowej. Współpracuje z takimi markami, jak Armani Beauty, Lancôme czy Yves Saint Laurent. Przy współpracy z polską graficzką Olką Osadzińską oraz HTC Polska, jej zdjęcie przeistoczyło się w mural w centrum Warszawy będąc częścią ogólnopolskiej akcji „MORE YOU” do kampanii najnowszej linii smartphonów HTC. Jako jedyna polska blogerka była ambasadorką dni francuskich w Polsce FRENCH TOUCH 2016. Gości w występach telewizyjnych oraz uczestniczy prężnie w pokazach polskich projektantów oraz śniadaniach prasowych i wydarzeniach znanych marek, reprezentując przy tym Podlasie.

Red. PP, fot. źródło: ALEXDARG

Komentarze