Hyundai Nord Auto Warszawa. Białostocki dealer rozwija działalność

Białostocka firma Nord Auto weszła na warszawski rynek. Dealer marek Hyundai i Volvo uruchomił w stolicy autoryzowany serwis Hyundai. Oferuje w nim kompleksową obsługę samochodów koreańskiej marki zarówno w zakresie mechanicznym, jak i blacharsko – lakierniczym.

Nord Auto należy do Konsorcjum Arefiew. Korzystając z ogromnego doświadczenia w branży motoryzacyjnej, postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność i zaoferować usługi kierowcom mieszkającym w stolicy – mówi Łukasz Lenda z działu marketingu Nord Auto. – jestem przekonany, że samochody tamtejszych kierowców trafią w dobre ręce.

Autoryzowany serwis Hyundai Nord Auto Warszawa działa od kilku tygodni. Firma postawiła przede wszystkim na najnowocześniejszy sprzęt – zgodny z najnowszymi wytycznymi marki Hyundai – oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę mechaników i doradców serwisowych. Pracownicy przeszli i regularnie będą uczestniczyli w specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu, zarówno w zakresie diagnostyki, jak i napraw, samochody marki Hyundai nie mają przed nimi tajemnic.

Serwis Hyundai Nord Auto Warszawa mieści się przy Alejach Jerozolimskich. W tym samym miejscu działa już Auto Salomea, autoryzowany dealer Isuzu i serwis niezależny marki Opel, jak też wypożyczalnia samochodów Eco Rental. Wszystkie te podmioty należą do Konsorcjum Arefiew.

Powierzchnia całego warszawskiego dealerstwa wynosi ponad 8,6 tys. metrów kwadratowych. Całość obiektu Hyundai Nord Auto Warszawa to 4183 mkw. Dla klientów oddano serwis mechaniczny, blacharsko – lakierniczy, myjnię. Do ich dyspozycji są aż 74 miejsca parkingowe, w tym dla osób niepełnosprawnych, na parkingu podziemnym.

Ponadto mamy również dwie poczekalnie, by klienci w komfortowych warunkach mogli oczekiwać na swoje auta przechodzące przeglądy bądź naprawy, przy kawie i lekturze prasy motoryzacyjnej – dodaje Łukasz Lenda.

W ofercie autoryzowanego serwisu samochodów osobowych i dostawczych Hyundai Nord Auto Warszawa, znajdują się m.in. przeglądy okresowe w okresie gwarancji i po jej zakończeniu, naprawy mechaniczne, naprawy gwarancyjne, serwis klimatyzacji i geometrii zawieszenia, wymiana opon wraz z ich sezonowym przechowywaniem, wynajem samochodów i przegląd aut przed zakupem wszystkich marek, myjnia samochodowa. Firma oferuje także sprzedaż części zamiennych i akcesoriów oraz ubezpieczenia komunikacyjne. Do tego dochodzi serwis blacharsko – lakierniczy, zajmujący się profesjonalną odbudową nadwozi aut.

Wkrótce, bo już w połowie grudnia, uruchomimy również sprzedaż samochodów używanych w programie iBest, nie tylko marki Hyundai – zapowiada przedstawiciel Hyundai Nord Auto Warszawa. – Będą to starannie wyselekcjonowane auta, z polskich salonów, z udokumentowanym przebiegiem i historią serwisową, dokładnie sprawdzone przez naszych mechaników i z gwarancją.

Serwis mechaniczny Hyundai Nord Auto Warszawa czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00. Z kolei serwis blacharsko – lakierniczy pracuje od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 16.00.

Kontakt:
Autoryzowany Serwis Hyundai Nord Auto Warszawa
Aleje Jerozolimskie 217
tel. 22 822 00 50
e-mail: recepcjawarszawa@nordauto.com.pl
www.nordauto.hyundai.pl

Artykuł partnerski

Komentarze