Impreza na okrągły jubileusz. Tak Biawar dziękuje pracownikom za zaangażowanie

Taniec Ognia, pokaz fajerwerków, prezentacja browaru Waszczukowe – firma Biawar to marka związana z ciepłem, dlatego też nie zabrakło gorących atrakcji podczas jubileuszowej imprezy, która odbyła się w minioną sobotę na dziedzińcu Pałacu Branickich.

Spółka postanowiła świętować swoje 50-lecie wspólnie z pracownikami, którym zadedykowała niniejsze wydarzenie. Przypomnijmy, że już wcześniej w tym roku firma dała znać o sobie kampanią, której „twarzami” byli właśnie pracownicy.

Białostocki Biawar stawia na ludzi, którzy tworzą jakość i stoją za sukcesem marki. Stąd pomysł, by docenić ich pracę poprzez organizację imprezy w pięknym otoczeniu pałacu i bogactwem atrakcji – tłumaczy prezes Mariusz Maliborski.

Zaproszono prawie 600 obecnych i byłych pracowników wraz z członkami rodzin, którzy bawili się przy muzyce na żywo zespołu Whitestock. Imprezę uświetniły m.in. spektakularny pokaz Tańca Ognia (w wykonaniu grupy Freakus), pokaz sztucznych ogni oraz prezentacja piwowara z rzemieślniczego browaru Waszczukowe. Punktem kulminacyjnym był jubileuszowy tort.

Oficjalnie zabawa rozpoczęła się o godzinie 17.30 i trwała do późnych godzin. Wcześniej tego dnia, również na terenie Pałacu Branickich, przygotowano niespodzianki dla dzieci pracowników. Podsumowano konkurs plastyczny zatytułowany „Jubileusz Biawar”, w którym brały udział dzieci pracowników przedsiębiorstwa. Prace można było oglądać na specjalnie przygotowanej ekspozycji. Juniorzy zadziwili wszystkich swoją pomysłowością i zaangażowaniem w przygotowanie prac, w których występowali ich rodzice, maszyny i produkty Nibe-Biawar.

Wręczeniu nagród i dyplomów towarzyszyła prezentacja zawodników drużyny Futbolu Amerykańskiego Lowlanders – tegorocznych mistrzów Polski w tej dyscyplinie.

Wszystkie działania, które firma zrealizowała, są częścią obchodów roku jubileuszowego. W jego ramach, poza wspomnianą już kampanią z udziałem pracowników, zorganizowano też akcję charytatywną, w której od każdego sprzedanego w drugim kwartale podgrzewacza wody, złotówka została przekazana na cele charytatywne. W ten sposób na konto stowarzyszeń Droga oraz Eleos trafiło łącznie 27 tysięcy złotych.

Wraz z końcem roku firma nie zaprzestaje swojej aktywności w regionie. Już przygotowuje się do otwarcia nowej fabryki w 2019 roku.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze