Jak celebrować kobiecość i korzystać z jej atutów? Ekskluzywna bielizna w Dworze Czarneckiego

Poznaj wyjątkową moc pięknej i ekskluzywnej bielizny. Poczuj, jak zmienia się twoje samopoczucie i świadomość własnej siły – w taki sposób przedstawiciele Dworu Czarneckiego zachęcają kobiety do udziału w spotkaniu pt. „Zasmakuj Piękna”. Jest ono bezpłatne, a na uczestnczki czeka sporo atrakcji.

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkie kobiety na niezwykłe bezpłatne wydarzenie „Zasmakuj Piękna”, które odbędzie się w dniach 4 – 5 lutego 2019 r. w godzinach 11.00 – 20.00 w Sali Śniadaniowej Dworu Czarneckiego. Spotkanie poprowadzą Jola Lewicka, właścicielka marki Li PARIE Lingerie oraz przedstawiciele Dworu Czarneckiego. Głównym partnerem jest Sylwia Rudnicka – stylizacja włosów – czytamy w komunikacie przesłanym naszej redakcji.

Jak zostaliśmy poinformowani, przygotowano warsztat o siedmiu krokach do pokochania swojego ciała. Będzie można posłuchać o pięknie, akceptacji i budowaniu relacji z własnym ciałem.

Wejdziemy do wspaniałego świata sensualności oraz emocji! Zaprezentujemy najnowszą kolekcję bajecznej bielizny, ubrań oraz kostiumów kąpielowych. Ekspertki Li PARIE Lingerie (polskiej marki, która od ponad 21 lat z entuzjazmem ubiera kobiety w bieliznę i uczy, jak eksponować wszystkie atuty sylwetki) podzielą się wiedzą o tym, jak celebrować kobiecość i korzystać ze wszystkich jej atutów. Podczas eventu każda z pań będzie mogła skorzystać z indywidualnej metamorfozy w przymierzalni – zapowiadają organizatorzy.

Dodatkowo przygotowano następujące atrakcje:
– możliwość zakupu najnowszej kolekcji bielizny Li Parie;
– indywidualne konsultacje z brafitterką Jolą Lewicką;
– indywidualne konsultacje kosmetologiczne z ekspertkami ze SPA & Wellness Dworu Czarneckiego;
– możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, m.in. bonów o wartości 700 zł na zabieg laserowy w Klinice Medycyny Estetycznej Twoja Klinika, indywidualnej studyjnej sesji zdjęciowej o wartości 800 zł z fotografem Maciejem Giedrojciem Jurahą, bonów do SPA & Wellness Dwór Czarneckiego, bonów zniżkowych do Atelier Dominika Czarnecka, zaproszenia do Restauracji Forma;
– możliwość zakupu modeli z autorskich kolekcji projektantki Dominiki Czarneckiej z Atelier Dominika Czarnecka;
– indywidualne konsultacje z Ambasadorem Forever Fit 2019, Personal Trainer Piotrem Pejko Peter Arnie Pejo;
– catering i bąbelki Prosecco od Dworu Czarneckiego.

Zainteresowane kobiety proszone są o wcześniejszy kontakt w celu umówienia się na konkretny termin i godzinę spotkania pod numerem 885 160 150.

Nie ma przeszkód, by panie zabrały ze sobą partnerów.

Opr. Piotr Walczak – na podst. mat. pras., fot. Dwór Czarneckiego

Komentarze