Jak rozwinąć własny startup?

Masz pomysł na startup i co dalej? Być może zastanawiasz się, od czego zacząć. Jak stworzyć zespół? Jak przejść przez formalności? Jak pozyskać inwestora? 13 listopada podczas warsztatów w Centroom, Radosław Wierzbicki (na zdjęciu) rozjaśni wszelkie wątpliwości i w kompaktowy sposób przekaże wiedzę o zarządzaniu własną działalnością. Nasz prowadzący sam jest pomysłodawcą i twórcą kilku startupów.

Na 17. spotkanie w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości zapraszane są nie tylko osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej, ale także wszyscy ci, którzy chcą poznać kwestie związane z funkcjonowaniem startupów. Jeżeli już posiadasz własny biznes bądź pracujesz w małej firmie, warsztaty w coworku BPN-T z pewnością pomogą w uzyskaniu nowej perspektywy na codzienne obowiązki.

Czy dwie godziny warsztatów w Centroom będą w stanie przedstawić tak rozległy i skomplikowany problem, jakim jest prowadzenie własnego startupu? Na pewno jest to wystarczająco, aby poukładać najważniejsze obszary, znaleźć ryzyka, zbudować mapę potrzebnych działań i dowiedzieć się, gdzie szukać więcej informacji.

Poszczególne tematy, jakie zostaną poruszone na warsztatach:
– od czego zacząć startup – kwestie kreatywne;
– od czego zacząć startup – kwestie formalne;
– jak dobrać ludzi;
– budowa produktu i jego walidacja;
– jak zdobywać leady sprzedażowe;
– blaski i cienie inwestorów;
– proces inwestycyjny;
– umowy w startupie;
– RODO w startupie;
– ważne wydarzenia i gdzie szukać informacji.

O prowadzącym

Radosław Wierzbicki – założyciel FXManago (aplikacji dla firm do zarządzania pozycją walutową), FintechTrends (warszawskiego ecosystemu dla startupów finansowych) oraz Elefundi (aplikacji do dzielania się kosztami). Zanim rozpoczął działalność w świecie startupów, pracował przez ponad 6 lat w instytucjach finansowych w obszarze rynków walutowych i budowy strategii (mBank, Noble Securities, Citi Handlowy). Laureat Konkursu 50. Kreatywnych w biznesie wg magazynu Brief, Startup Brand Competition oraz Top Startup Polski Wschodniej. Prowadził szkolenia m.in. dla Agencji Rozwoju Przemysłu, Studyinn Foundation oraz w ramach współpracy z The Heart Warsaw.

Podsumowanie

Link do zapisów: https://bpnt.bialystok.pl/PL/spolecznosc-bpn-t/startup-kalendarz/centroom-przedsiebiorczosci-17-startup-w-przekroju
Cena: 29 zł
Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok
Termin: 13.11.2018 r., godz. 17-19
Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
Prowadzenie: Radosław Wierzbicki

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze