Jak za pomocą bota na Messengerze wyróżnić swoją firmę? Dowiecie się na warsztatach w Białymstoku

XXIII spotkanie w ramach Centroom Przedsiębiorczości upłynie na Messengerze. Dwugodzinny warsztat w biurze coworkingowym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego Centroom będzie okazją, aby poznać i zacząć umiejętnie używać botów. Jan Jankowski (na zdjęciu) z „Jak ogarnąć social media?” pokaże uczestnikom, że bot na Messengerze wcale nie jest taki straszny, jak się wydaje. Do tego wskaże proste sposoby, jak wykorzystać to narzędzie marketingowe w sprytny sposób i wywołać efekt WOW w grupie docelowej. Centroom zaprasza w swoje progi 28 maja 2019 r. w godzinach 16.30-18.30.

Boty stają się coraz popularniejszym narzędziem marketingowym, nie tylko w obszarze branży e-commerce. Automatyzują proces wysyłania wiadomości do osób, które zostawiły komentarz albo dokonały zakupu w sklepie. Mają wiele funkcji, które można wykorzystać reklamowo. Niektórym boty na Messengerze wydają się zbyt skomplikowane i zarezerwowane tylko dla korporacji. Nic bardziej mylnego! Podczas warsztatów prowadzący Jan Jankowski pokaże, jak można samodzielnie zainstalować bota oraz jak go wykorzystać do swoich celów i dotrzeć do wybranej grupy odbiorców.

To czeka uczestników:
– nauczysz się spinać fanpage z jednym z najpopularniejszych darmowych botów – chatfuel,
– wykonasz proste wiadomości powitalne, automatyczne odpowiedzi i kilka guzików,
– nauczysz się robić automatyczne odpowiedzi do osób, które skomentują post,
– dowiesz się, czy możesz wysyłać newsletter przez Messenger,
– nauczysz się wysyłać maile przez Messenger do swojej grupy odbiorców,
– poznasz case study chatbota, który codziennie wysyłał wiadomość do 13 tysięcy osób podczas Wielkiego Postu oraz case study cateringu dietetycznego, który pozwalał na codzienne sprawdzanie aktualnego menu,
– pojawi się kilka pomysłów na nietypowy chatbot, jak np. quiz na domówkę, pytanie czy wyzwanie, wylosuj cytat na dany dzień,
– polityka 24+1 i jak zdobyć znacznik SUBSCRIPTION.

Na warsztaty należy przyjść z własnym laptopem oraz trzeba posiadać fanpage do pracy.

Prowadzący Jan Jankowski to przedsiębiorca, tancerz, szkoleniowiec, motocyklista, muzyk, podróżnik, a przede wszystkim mąż i ojciec. Doświadczenie i wiedzę o świecie ecommerce, SEO, reklamach Google Ads/Facebook Ads zdobywał w jednej z najlepszych agencji w Polsce. Współtworzył strategie marketingowe dla ponad 60 sklepów online. Przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń z systemu reklamowego Facebook Ads oraz komunikacji w social media. Wykłada na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gościnnie w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Politechnice Białostockiej i Uniwersytecie w Białymstoku.

Podsumowanie:
zapisy: http://bit.do/eSeJh
termin: 28.05.2019 r., godz. 16.30-18.30
temat: „Jak za pomocą bota na Messengerze wyróżnić się na Facebooku?”
organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze