Kamienica Villa Tradycja. Miejsce na kameralne wesele w centrum miasta

VT

„Najbliższa rodzina i przyjaciele na weselu nam wystarczą” – coraz częściej to słyszymy od narzeczonych.

Nie wszyscy młodzi białostoczanie chcą brać kredyt na zorganizowanie hucznego wesela. Szukają miejsc na skromniejszą imprezę. Kameralny charakter uroczystości pozwala na bardziej osobiste podejście do organizacji przyjęcia.

Najmniejsze przyjęcie, jakie organizowaliśmy, było na 20 osób – opowiada Emilia Korzeniecka, manager Villa Tradycja. – Ślub cywilny był wtedy w Urzędzie Stanu Cywilnego w Białymstoku, a przyjęcie w naszej Restauracji Pasja. Młodej parze bardzo zależało na skromnym i nastrojowym klimacie.

villa
Restauracja Pasja w Villa Tradycja. Podczas kameralnych imprez weselnych mieści się tutaj ok. 30 osób, fot. Przedsiębiorcze Podlasie
Sala weselna w Villa Tradycja - miejsce na niezapomnianą zabawę w samym centrum Białegostoku, fot. Przedsiębiorcze Podlasie
Sala weselna w Villa Tradycja – miejsce na niezapomnianą zabawę w samym centrum Białegostoku, fot. Przedsiębiorcze Podlasie

Dla jednych 40-50 gości, dla innych 70 gości zalicza się do mniejszych wesel. Villa Tradycja organizuje dwa rodzaje imprez weselnych. Te na mniejszą ilość gości nazywa przyjęciem weselnym, a imprezę na ok. 70-90 osób – weselem. Przyjęcie weselne różni się tym od wesela, że trwa krócej – zwykle do północy – i goście rzadko korzystają z noclegu w hotelu. Natomiast wesela w Villa Tradycja to impreza trwająca do rana, z możliwością noclegu i bardziej rozbudowanym menu.

Nowe dania w menu Restauracji Pasja

Villa Tradycja niedawno postanowiła zmienić restauracyjne menu. Sprawdzamy, czym chce oczarować gości.

Nasza karta dań jest mniej obszerna niż wcześniej – opowiada szef kuchni. – Stawiamy teraz na jakość potraw, które robimy na bieżąco. Wszystkie produkty są świeże. Jesteśmy także otwarci na specjalne zamówienia klientów. 

Narzeczeni organizujący wesele w Villa Tradycja mogą zamówić ciasta i tort weselny na miejscu. Tutaj mamy zapewnione domowe wypieki i lekkie śmietanowe torty. Torty cieszą się taką renomą, że coraz częściej są zamawiane nie tylko przez pary młode. Zobaczcie, jakie potrawy możecie skosztować podczas przyjęcia.

IMG_1630
Zupa krem z zielonego groszku ze szpinakiem, fot. Przedsiębiorcze Podlasie
IMG_1647
Fish cake z jakiem poche i sosem holenderskim, fot. Przedsiębiorcze Podlasie
IMG_1657
Karkówka w sosie barbecue z ziemniaczanym gratini, fot. Przedsiębiorcze Podlasie

Taniec, radość, przestrzeń do zabawy

Weselne przyjęcia w Villa Tradycja to także imprezy taneczne z DJ-em lub zespołem muzycznym. Przyjęcia weselne – te dla maksymalnie 40 gości – w Villa Tradycja to koszt ok. 95-115 złotych za osobę. W takim menu weselnym przewidziane są 2 ciepłe dania. Impreza trwa zwykle do północy. Z kolei wesela, podczas których bawi się 70-90 osób mają oddzielne menu. Tutaj koszty plasują się pomiędzy 170-210 złotych za osobę i w cenę wliczony jest alkohol.

Sala bankietowa pomieści do 130 osób, które mogą korzystać z całej przestrzeni na parterze hotelu. Znajdziemy tu miejsce do tańca, do rozmów, do kameralnych pogawędek z dalszą rodziną, której dawno nie widzieliśmy. Goście weselni mogą korzystać z przestrzeni w Restauracji Pasja, z foyer hotelu, a także z Patio obok restauracji. Para młoda i goście mogą odpocząć w pokojach hotelowych. Jeśli zechcą, mogą także odwiedzić hotelowe SPA.

IMG_1575
Patio obok Restauracji Pasja także jest dostępne dla weselnych gości, fot. Przedsiębiorcze Podlasie

 

Villa Tradycja logoVilla Tradycja
tel. 85 652 65 20
villatradycja.pl
facebook.com/Villa-Tradycja

Komentarze