Karolina Korol – „Moją pasją jest człowiek”

szkolenia

Przedstawiamy Wam Karolinę Korol – trenera biznesu, coacha, kreatorkę projektu rozwojowego Life Design.

Od ponad 8 lat pracuję jako trener umiejętności miękkich oraz trener zagadnień prawnych, a od 10 lat prowadzę kursy języka angielskiego – opowiada przedsiebiorczepodlasie.pl Karolina Korol. – Od ponad 10 lat uczestniczę w szkoleniach i warsztatach w kraju i za granicą celem podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych i personalnych. Psychologia, rozwój osobisty, samoświadomość – to tematy, które pochłaniają mnie bez reszty. Moją pasją jest człowiek. Niezwykłą przyjemność sprawia mi, gdy mam szansę uczestniczyć w procesie odkrywania, widzieć błysk w oku osoby, która rozumie siebie, swoją drogę, cele, możliwości.

Pani Karolina to trener biznesu z doświadczeniem kilku tysięcy godzin szkoleniowych. Prowadzi szkolenia w języku polskim i angielskim. Jest dyplomowanym coachem indywidualnym i grupowym (Grupa TROP – akredytacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego – oraz Pure Mind Coaching w 2 Lab Sp. z o.o.). Specjalizuje się w Life oraz Business Coachingu. Jako jedna z dwóch coachów na Podlasiu  jest członkinią Izby Coachingu. Jest ponadto doświadczonym doradcą zawodowym, anglistką, prawniczką, doktorantką na Wydziale Prawa UwB, Praktyk NLP, Total Change Strategy i NLP dla biznesu, założycielką Białostockiego Klubu Trenerów.

Prywatnie – właścicielka buldożka francuskiego o imieniu Luna, pasjonatka tańca, jazdy na nartach oraz orzechowej kawy.

szkolenia
Karolina Korol

Life Design to bezpieczna przestrzeń, w której możesz rozwinąć swoje skrzydła i poczuć się sobą. To miejsce, w którym możesz popracować nad zmianą, określić swoje cele i pragnienia zmiany w życiu osobistym i zawodowym.

Obszary Life Design to:

Szkolenia

Ponad 10 lat doświadczenia dało mi szeroką wiedzę w zakresie prowadzenia szkoleń i warsztatów z umiejętności miękkich, zwłaszcza takich jak: komunikacja, motywacja, wystąpienia publiczne, autoprezentacja, asertywność, budowanie zespołu, leadership, self-coaching, budowanie marki etc. Szkolenia prowadzę w języku polskim i angielskim. Ponadto wykształcenie prawnicze pozwala mi prowadzić szkolenia twarde na najwyższym poziomie z zakresu zagadnień prawnych.

Warsztaty

Warsztaty to wspaniała okazja do praktycznej pracy nad sobą, nad pobudzeniem kreatywności, a także znalezieniu motywacji do zmian. Warsztaty prowadzę metodą coachingu grupowego oraz action learning. Pracuję zgodnie z cyklem Kolba w myśl, iż uczymy się poprzez doświadczenie.

Life & Business Coaching

Jeśli potrzebujesz skupić się na sobie – swoich celach, potrzebach, rozwoju, samoświadomości – Life Coaching jest dla Ciebie. Jest to typ coachingu, skoncentrowanego na osiąganiu celów osobistych, nakierowany na rozwój sfery wewnętrznej. Poruszamy tematy życia codziennego – budowanie relacji, rozwijanie inteligencji emocjonalnej, rozwój osobisty, wyznaczanie celu, praca na mocnych stronach, praca z przekonaniami, wizja w życiu, związki.

Business coaching to ścieżka rozwoju idealna dla przedsiębiorców chcących rozwijać swoje umiejętności przywódcze, pokonać stres, podnieść swoje kompetencje, budować trwałe relacje z pracownikami i kontrahentami, tworzyć kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa.

Język angielski

W ramach Life Design prowadzę także kursy grupowe oraz nauczanie indywidualne języka angielskiego. Obecnie pracuję głównie online (via skype). Posiadam ponad 10letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego – co daje w sumie ponad 7 tysięcy godzin szkoleniowych – zarówno w szkołach językowych, w projektach unijnych oraz na zajęciach indywidualnych. Mam także wieloletnie doświadczenie w pracy metodami: Callana, Avalon oraz najnowszą Avalon Quantum. Od czterech lat pracuję także metodą Direct Method for English. W nauczaniu języka angielskiego stawiam głównie na komunikację – zatem zajęcia polegają głównie na konwersacji.

 

KONTAKT

Life Design Karolina Korol

Tel. 502 764 797

www.life-design.pl

e-mail: kk@life-design.pl

Social media:

www.facebook.com/KarolinaKorolTrener

www.facebook.com/LifeDesignPL

https://www.instagram.com/lifedesignpl/

Komentarze